Reklama
tt_0011
zarzadz_p1
zarz_0034
solpark_001
ces_0011
wh_00123

Nowość – Jesienny Outlet HoReCa razem z Targami WorldHotel 2015

8. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2015 odbędą się w dniach 13-15 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie. Nowym wydarzeniem towarzyszącym tegorocznej edycji będzie Jesienny Outlet HoReCa. Ta platforma wyprzedażowa dedykowana jest firmom z sektora gastronomiczno-hotelarskiego.

kleen_0012

BLUE STAR – Ekspert w czyszczeniu!

Skuteczne czyszczenie jest procesem oceny potrzeb obiektu i jego użytkowników, doboru środków chemicznych, sprzętu, procedur i programów szkoleniowych. Naszym celem jest poprawa jakości wnętrz obiektów poprzez dostarczanie długofalowych koncepcji czyszczenia, bezpiecznych dla materiałów i wydłużających cykle pomiędzy czyszczeniami gruntownymi.

chemo_00123
Zapachy do saun i łaźni parowych
kleen_0012321
LAVO DES 60 KOMPAKT
renolit_00123
Membrany basenowe
wave100_001
Odkurzacz Dolphin Wave 100
pruszcz_001

Nowoczesna i atrakcyjna

Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego mogą już korzystać z nowo wybudowanej krytej pływalni.
Kryta pływalnia zlokalizowana przy Zespole Szkół nr 4 przy ul. Kasprowicza 16 w Pruszczu Gdańskim jest własnością Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański. Wybudowano ją w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

tt_0011

Zmień ESOK w 2015

Oprogramowanie ESOK, czyli Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta, jest jednym z najważniejszych elementów sprawnie działającego obiektu. Jego podstawowa funkcja, jaką jest rozliczanie klientów przebywających w obiekcie, już dawno przestała być wystarczająca do sprawnego zarządzania.

paragraf

Kompleksowa termomodernizacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej

Fundusze europejskie, jakie Polska otrzyma w latach 2014–2020, należy traktować jako główne, chociaż oczywiście nie jedyne, źródło finansowania inwestycji wspierających rozwój społeczny i gospodarczy

schom_00123

Systemy uszczelnień basenów w technologii Schomburg

Podjęcie decyzji o budowie pływalni zawsze musi być poprzedzone rzetelną analizą kosztów, a to z kolei wymaga znajomości specjalistycznych technologii. Kryterium kosztów jest jednym z istotnych, lecz nie najistotniejszym. Może być wiodące, jeżeli przeanalizuje się je pod kątem funkcjonalności i odpowiedniego standardu jakościowego.

rem_cz1_001

Techniczne możliwości rozwiązania modernizacji – remontów systemów oczyszczania wody basenowej w krytych pływalniach. Część 1

Współczesne metody oczyszczania wody znacznie różnią się od tych, stosowanych w pływalniach starego typu. Dlatego tak ważne przy modernizacji obiektu jest prowadzenie prac zgodnie z nowymi wymaganiami i zaleceniami