Reklama
niecki_0231
konskie_0231
lodz-023
schom_002
sera_0231
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Seminarium – Wybrane elementy zarządzania bezpieczeństwem użytkowników pływalni i prawidłowej organizacji pracy służby ratownictwa wodnego

Minął czwarty rok obowiązywania przepisów Ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych. Sukcesywnie wydawano do niej akty wykonawcze, w tym ostatni w listopadzie ubiegłego roku.

01_grzejniki_scienne_REGULUS-system

GRZEJNIKI REGULUS®-system – IDEALNE NA BASENY

Grzejniki REGULUS®-system ze względu na miedziano-aluminiową konstrukcję są doskonałe do zastosowania we wnętrzach o dużej wilgotności. Ponadto w wykonaniu tzw. basenowym specjalna warstwa lakieru chroni nie tylko przed wilgocią, ale również przed wpływem chemicznych środków czystości, które często stosowane są w środowisku wilgotnym – jak baseny, myjnie, pralnie, obiekty SPA itp.

nowoczesne_0231

Nowoczesne Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne w Warszawie

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to najnowocześniejszy obiekt sportowo-dydaktyczny w stolicy, będący zarówno ośrodkiem sportowym, rehabilitacyjnym, dydaktyczno-naukowym, jak i rekreacyjnym.

analiza_0231

Analiza zagrożeń dla bezpieczeństwa osób wykorzystujących obszar wodny do pływania, kąpania się, uprawiania sportu lub rekreacji, jako podstawa systemu zarządzania bezpieczeństwem na pływalni

Od 1 stycznia 2012 r. obowiązuje w zakresie bezpieczeństwa osób korzystających z pływalni ustawa z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 656), która określa m.in. (art. 1)…

ppp-022

Wykorzystanie partnerstwa publiczno-prywatnego do uzyskania efektywności energetycznej obiektów sportowych i oświatowych

Model partnerstwa publiczno-prywatnego jest coraz popularniejszą formą realizowania inwestycji w Polsce – od momentu wejścia w życie nowej ustawy z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 696 z późn. zm.) podpisano już 105 tego typu umów.

niecki_0231

Niecki ze stali nierdzewnej spawanej na basenach krytych – wysoka jakość czy chwilowa moda?

Minęło 16 lat, od kiedy w roku 2000 niemiecka firma ESM GmbH, wspólnie z firmą TRANSCOM Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, zamontowała pierwszy publiczny basen ze stali nierdzewnej w Środzie Wielkopolskiej. Było to rozwiązanie w naszych warunkach pionierskie.

fluidra-0231

KIVU – najbardziej efektywna pompa plastikowa na rynku

Pompa KIVU, to efekt kooperacji działu R&D Fluidra oraz naukowców z Uniwersytetu Technicznego w Barcelonie, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii komputerowych. Wynikiem tej współpracy jest bardzo efektywna energetycznie, cicha w pracy pompa basenowa nowej generacji.