Reklama Company
elblag_0011
sopro_11
fot_001
antypos_001
100pro_001
praktyka_seminarium_2_wpis_AGM

SEMINARIUM BASENOWE !!!

AGM GRUPA MEDIOWA oraz Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej zapraszają na bezpłatne seminarium z cyklu:
PRAKTYKA W ZARZĄDZANIU, ZARZĄDZANIE W PRAKTYCE

ttsoft_0011

Szatnie samoobsługowe z zamkami LS100 i LS200

Firma TT Soft jako oficjalny dystrybutor wysokiej jakości zamków firmy Sag Schulte-Schlangbaum proponuje, do systemów szatni samoobsługowych, zamki z serii LS100 i LS200. Posiadają one dotykową klawiaturę pojemnościową i obudowę z aluminium, co skutecznie chroni przed szybkim zużyciem.

wolomin_0011

Pływalnia w Wołominie na dużym plusie

Wołomin w ostatnich latach stał się miastem rozwoju w dziedzinie sportowo-rekreacyjnej i kulturalnej dla ponad 50 tys. mieszkańców gminy. Obszar Wołomina posiada cenne walory przyrodniczo-krajobrazowe.

krap_001

Ekonomizacja zarządzania na przykładzie pływalni „Delfin” w Krapkowicach

Krapkowicka Pływalnia „DELFIN” funkcjonuje jako spółka prawa handlowego. W tak małym miasteczku jak Krapkowice, liczącym ok. 17 tys. mieszkańców, utrzymanie takiego obiektu jest bardzo trudne.

unijne_BASENY_02

Innowacyjne czy pomnikowe?

Wśród nietrafionych inwestycji polskich samorządów liczne wskazania dotyczą budowy obiektów sportowych – w szczególności drogich, także w eksploatacji, obiektów basenowych. Kilka rodzimych parków wodnych zostało już napiętnowanych przez media (zarówno polskie, jak i zagraniczne) jako dobitne przykłady marnotrawienia unijnych pieniędzy. Czy słusznie?

elblag_0011

Centrum Rekreacji Wodnej w Elblągu

Przez wiele lat Elbląg posiadał jedno z największych kąpielisk naturalnych w Europie, o powierzchni lustra wody wynoszącej 34 000 m2. Kąpielisko powstało w 1934 r. w pobliżu rzeki Kumieli. Niestety czasy świetności tego olbrzymiego basenu można dzisiaj podziwiać wyłącznie na starych pocztówkach.