Reklama
aquastacja_001
wolomin_0011
chorzele_001
skalka_001
h2ostrog
gfw

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W SPOTKANIU

WYMAGANIA DOTYCZĄCE JAKOŚCI WODY ORAZ WARUNKÓW SANITARNO – HIGIENICZNYCH NA PŁYWALNIACH WG WYTYCZNYCH GIS Z DNIA 08.10.2014 R.

MARINER

Mariner 3S – szwajcarskie odkurzacze basenowe. 40 lat doświadczeń w czyszczeniu basenów

Mariner 3S jest w Niemczech, krajach Beneluksu, Szwajcarii i Austrii niekwestionowanym liderem w dziedzinie technologii z ponad 80-procentowym udziałem w rynku w obszarze profesjonalnego czyszczenia basenów.

aquastacja_001

AQUASTACJA – FITSTACJA – SPORTSTACJA CSR Alchemia

Centrum Sportowo-Rekreacyjne Alchemia to jeden z najnowocześniejszych kompleksów wielofunkcyjnych w Polsce. Idea, która przyświecała deweloperowi – gdańskiej firmie TORUS – to przywrócić miastu poprzemysłowe tereny położone w centralnym punkcie aglomeracji trójmiejskiej i poprzez odpowiedni dobór funkcji ożywić ten fragment Oliwy – dynamicznie rozwijającej się biznesowo-naukowej dzielnicy Gdańska.

pra_ra_001

Pracodawca ratownika wodnego

Zgodnie z art. 2 pkt 2 Ustawy z dnia 18 sierpnia 2011 r. o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych (Dz. U. Nr 208, poz. 1240 z późn. zm.), pływalnie zostały zakwalifikowane jako wyznaczone obszary wodne – obiekty kryte lub odkryte, z wodą przepływową, przeznaczone do pływania lub kąpieli, mające co najmniej jedną nieckę basenową, z trwałym brzegiem i dnem, wyposażone w urządzenia sanitarne, szatnie i natryski (art. 2 pkt 8).

unijne_baseny

Unijne baseny 2007–2013

Mimo że w ramach perspektywy unijnej 2007–2013 środki będą wydawane jeszcze do końca przyszłego roku, już teraz można pokusić się o pierwsze podsumowanie. Do bilansu zachęca także niedawna 10. rocznica wstąpienia polski do Unii Europejskiej. Jakby na to nie spojrzeć, ostatnie kilka lat to najlepszy okres dla basenów i pływalni w historii Polski.

antypos_001

Antypoślizgowość – bezpieczeństwo najważniejsze

Powtarzające się zapytania przyszłych oraz obecnych inwestorów dotyczących klas antypoślizgowości zapewniającym bezpieczeństwo klientom obiektów, postanowiliśmy ponownie przedstawić Państwu rodzaje klas antypoślizgowości oraz na co należy uważać w przypadku wyboru ceramiki basenowej.

wapo_0011

Skuteczna dezynfekcja, czyli efektywne usuwanie biofilmu w whirlpoolach i whirlwannach

Na całym świecie znana jest przyjemność zażywania gorących kąpieli. Celebrowali je antyczni Grecy i Rzymianie. W japońskiej kulturze długą historię mają kąpiele w naturalnych źródłach termalnych (onsen), a także wysokich wannach, pozwalających na zanurzenie całego ciała (ofuro).