Reklama
niecki_0231
konskie_0231
lodz-023
schom_002
sera_0231
01_grzejniki_scienne_REGULUS-system

GRZEJNIKI REGULUS®-system – IDEALNE NA BASENY

Grzejniki REGULUS®-system ze względu na miedziano-aluminiową konstrukcję są doskonałe do zastosowania we wnętrzach o dużej wilgotności. Ponadto w wykonaniu tzw. basenowym specjalna warstwa lakieru chroni nie tylko przed wilgocią, ale również przed wpływem chemicznych środków czystości, które często stosowane są w środowisku wilgotnym – jak baseny, myjnie, pralnie, obiekty SPA itp.

kapielisko-lesne-0231

Kąpielisko „Leśne Zacisze” w Knurowie – modernizacja za rozsądną cenę

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie remontu malowniczo położonego Kąpieliska „Leśne Zacisze” w Knurowie w rejonie skrzyżowania ulic Niepodległości i Michalskiego. Obecnie trwają prace wykończeniowe niecek basenowych, a dokładniej wyklejanie den folią basenową oraz porządkowanie terenu.

ppp-022

Wykorzystanie partnerstwa publiczno-prywatnego do uzyskania efektywności energetycznej obiektów sportowych i oświatowych

Model partnerstwa publiczno-prywatnego jest coraz popularniejszą formą realizowania inwestycji w Polsce – od momentu wejścia w życie nowej ustawy z dnia 19 grudnia 2008 r. o partnerstwie publiczno-prywatnym (tj. Dz. U. z 2015 r. poz. 696 z późn. zm.) podpisano już 105 tego typu umów.

niecki_0231

Niecki ze stali nierdzewnej spawanej na basenach krytych – wysoka jakość czy chwilowa moda?

Minęło 16 lat, od kiedy w roku 2000 niemiecka firma ESM GmbH, wspólnie z firmą TRANSCOM Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, zamontowała pierwszy publiczny basen ze stali nierdzewnej w Środzie Wielkopolskiej. Było to rozwiązanie w naszych warunkach pionierskie.

gaszcz_0231

Jak sprostać wymaganiom nowego rozporządzenia o jakości wody basenowej

Na finiszu vacatio legis rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. poz. 2016), cud się nie zdarzył. Od czerwca na polskich pływalniach mamy wodę o parametrach o wyższej jakości, ponieważ weszło w życie oczekiwane od lat rozporządzenie dotyczące jakości wody basenowej.