Reklama
ibe_000
schom_00123
PRZERWA_TECH_001
vario_007
serap_000
budma2016

Mistrzowie w akcji, pokazy i szkolenia.

Już w lutym zapraszamy na elektryzujące pokazy możliwości najlepszych fachowców! Targi BUDMA będą areną zmagań o najwyższe laury. W szranki staną młodzi dekarze, którzy powalczą nie tylko o tytuł Mistrza Polski, ale również o udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Warszawie w przyszłym roku.

chlor_021

CHLOR-STAB

Podchlorynu sodu stabilizowany – roztwór podchlorynu sodowego z dodatkiem specjalnego stabilizatora, który przedłuża okres jego przydatności i zapobiega zapychaniu się przewodów dozujących. Do ciągłego chlorowania wody basenowej i pitnej. Okres trwałości: 6 miesięcy. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym nr 4587/2011. Zawartość chloru aktywnego: 165–198 g/l.

lam_021
Ławki kompozytowe
wave100_001
Odkurzacz Dolphin Wave 100
baspol_010
Wszystko do basenów w zasięgu ręki
kleen_0012
BLUE STAR – Ekspert w czyszczeniu!
plywalnie_021

Pływalnie kryte w Polsce. Inwentaryzacja bazy sportowej – Część I

Informacje dotyczące pływalni krytych w Polsce zostały zagregowane na podstawie danych własnych, danych otrzymanych z jednostek samorządu terytorialnego oraz w oparciu o powszechnie dostępne informacje na temat poszczególnych obiektów pływackich. Mapy, infografiki, tabele, wykresy – opracowanie własne Departamentu Infrastruktury Sportowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

tt_0011

Zmień ESOK w 2015

Oprogramowanie ESOK, czyli Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta, jest jednym z najważniejszych elementów sprawnie działającego obiektu. Jego podstawowa funkcja, jaką jest rozliczanie klientów przebywających w obiekcie, już dawno przestała być wystarczająca do sprawnego zarządzania.

paragraf

Liczba ratowników wodnych na pływalni

Minimalne wymagania dotyczące liczby ratowników wodnych zapewniających stałą kontrolę wyznaczonego obszaru wodnego a dobra praktyka ratownicza i pokrewne przepisy prawne w tym zakresie

ibe_000

Zastosowanie gotowych elementów z XPS do budowy lub remontu strefy SPA oraz basenów

Większości z nas budowa pływalni oraz całego zaplecza SPA i WELLNESS kojarzy się z ciężkim sprzętem, betonem i stalą. Jednak technologia XXI wieku pozwala na zastosowanie w tych obiektach materiałów lekkich, trwałych, łatwych w obróbce i, najważniejsze, odpornych na największego wroga, wilgoć.

tra_001

Afrykarium – Oceanarium Wrocław – baseny dla najbardziej wymagających, czyli baseny dla zwierząt cz. 3

Wpoprzednich artykułach omawiana była ogólna charakterystyka obiektu i jego instalacje technologiczne. Szczegółowo przedstawiono technologie uzdatniania wody dla zbiorników z wodą słodką zamieszkałych przez zwierzęta wtórnie przystosowane do życia w środowisku wodnym.