Reklama
bydgoszcz_001
oborniki_001
dedeko_001
wolomin_0011
chorzele_001
konkurs_techramps

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „SKATESPOT TWOICH MARZEŃ”

31 marca 2015 roku wystartowała pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu „Skatespot Twoich marzeń” skierowanego do młodych projektantów i osób chcących wykazać się kreatywnością i umiejętnościami projektowymi.

probiko_001123

Urządzenia UV – seria PROTEC

PROTEC to rezultat naszego ponad 20-letniego doświadczenia w branży UV, wspartego dodatkowo przez niemieckich ekspertów technologii nowoczesnych promienników UV i ich zasilania. Reaktory urządzeń PROTEC wykonane są ze stali szlachetnej 316L.

bydgoszcz_001

Przyszkolny basen nie tylko dla uczniów

W2012 r. opracowana została koncepcja programowo-przestrzenna przyszkolnego basenu na osiedlu Błonie w Bydgoszczy, przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 (ul. Stawowa 39). Prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski wpisał w wieloletnie plany inwestycyjne miasta budowę sieci basenów.

tychy_0011

Park wodny w Tychach – energia do działania

Prace nad Parkiem Wodnym w Tychach rozpoczęły się w 2011 r. od ogłoszenia przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. w Tychach konkursu na „Opracowanie koncepcji architektoniczno-funkcjonalnej Parku Wodnego w Tychach”. Zwycięzca konkursu, Schick Architekci Sp. z o.o.

unijne_baseny

Unijne baseny 2007–2013

Mimo że w ramach perspektywy unijnej 2007–2013 środki będą wydawane jeszcze do końca przyszłego roku, już teraz można pokusić się o pierwsze podsumowanie. Do bilansu zachęca także niedawna 10. rocznica wstąpienia polski do Unii Europejskiej. Jakby na to nie spojrzeć, ostatnie kilka lat to najlepszy okres dla basenów i pływalni w historii Polski.

sch_002

Nie budujemy na piasku

SCHOMBURG Polska to solidny dostawca najwyższej jakości rozwiązań systemowych dla pewnych osiągnięć budowlanych. Wieloletnia produkcja i ciągły rozwój ugruntowały na stałe w kulturze naszego przedsiębiorstwa najwyższą jakość oraz szczególną dbałość o środowisko

tra_0011

Baseny dla najbardziej wymagających – czyli baseny dla zwierząt cz. 2

Uzdatnianie wody w basenach ze słodką wodą

W Afrykarium w ZOO we Wrocławiu znajduje się kilka obiegów ze słodką wodą dla różnych gatunków zwierząt. Należą do nich następujące biotopy…