Reklama
ibe_000
schom_00123
PRZERWA_TECH_001
vario_007
serap_000
gfw

Gdańska Fundacja Wody zaprasza na szkolenie: WENTYLACJA I KLIMATYZACJA PŁYWALNI KRYTYCH

WENTYLACJA I KLIMATYZACJA PŁYWALNI KRYTYCH
Remont i modernizacja pływalni krytych – obniżenie kosztów eksploatacji i poprawa funkcjonalności.
Gdańsk 3 – 4 listopada 2015r.

wave100_001

Odkurzacz Dolphin Wave 100

Najpopularniejszym odkurzaczem z rodziny Dolphin przeznaczonym do czyszczenia basenów publicznych jest Wave 100. Obsługuje on baseny o długości do 25 m, powierzchni do 300 m2 i głębokości do 5 m. Wave 100 ma obudowę wykonaną ze wzmacnianych tworzyw sztucznych, zapewniającą dużo miejsca na worek filtracyjny z zanieczyszczeniami.

pruszcz_001

Nowoczesna i atrakcyjna

Mieszkańcy Pruszcza Gdańskiego mogą już korzystać z nowo wybudowanej krytej pływalni.
Kryta pływalnia zlokalizowana przy Zespole Szkół nr 4 przy ul. Kasprowicza 16 w Pruszczu Gdańskim jest własnością Gminy Miejskiej Pruszcz Gdański. Wybudowano ją w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej.

solpark_001

Liczy się bezpieczeństwo

Podwodne kamery, dodatkowe oznakowanie i kadra przeszkolona przez najlepszych specjalistów w Polsce – to tylko niektóre nowości czekające na gości chcących korzystać z wodnych atrakcji Solparku

paragraf

Liczba ratowników wodnych na pływalni

Minimalne wymagania dotyczące liczby ratowników wodnych zapewniających stałą kontrolę wyznaczonego obszaru wodnego a dobra praktyka ratownicza i pokrewne przepisy prawne w tym zakresie

ibe_000

Zastosowanie gotowych elementów z XPS do budowy lub remontu strefy SPA oraz basenów

Większości z nas budowa pływalni oraz całego zaplecza SPA i WELLNESS kojarzy się z ciężkim sprzętem, betonem i stalą. Jednak technologia XXI wieku pozwala na zastosowanie w tych obiektach materiałów lekkich, trwałych, łatwych w obróbce i, najważniejsze, odpornych na największego wroga, wilgoć.

tra_001

Afrykarium – Oceanarium Wrocław – baseny dla najbardziej wymagających, czyli baseny dla zwierząt cz. 3

Wpoprzednich artykułach omawiana była ogólna charakterystyka obiektu i jego instalacje technologiczne. Szczegółowo przedstawiono technologie uzdatniania wody dla zbiorników z wodą słodką zamieszkałych przez zwierzęta wtórnie przystosowane do życia w środowisku wodnym.