Reklama
etc-02601
suntago-02601
fluidra-02601
sera-02601
trans-02601
aquanale_header_folgeseite_en_974x180

Aquanale 2017

Zapraszamy do odwiedzenia targów aquanale – Międzynarodowych Targów Saun, Basenów i Otoczenia, które odbędą się w dniach 7 – 10 listopada 2017 w Kolonii.

chem-025

Najlepszy wybór

Dinotec to najlepszy wybór dla basenu, whirlpoola, wellness i przemysłu. Od wielu lat firma Dinotec oferuje swoim klientom na całym świecie najwyższej jakości produkty do zarządzania basenem i SPA, regulacji i pomiaru, dozowania, ozonowania, elektrolizy, filtracji oraz utrzymania czystości wody.

slowianka-02601

„Słowianka” dla wszystkich już od 15 lat

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne „Słowianka” od 15 lat jest jednym z ważniejszych obiektów Użyteczności Publicznej Gorzowa Wielkopolskiego i jego dumą. To miejsce szkolenia najlepszych sportowców, ale także aktywnego wypoczynku całych rodzin.

wnukowicz-025

Ocena możliwości redukcji zużycia energii w istniejących obiektach basenowych

Baseny kąpielowe przestały być wyłączną domeną wielkich miast. Dziś niemal każda większa gmina może pochwalić się posiadaniem takiego obiektu. Kilkuletnie doświadczenia eksploatacyjne weryfikują założenia techniczne i programowe przyjęte na etapie projektowania pływalni.

rat-0241

Zatrudnienie ratownika na pływalni

W ostatnim czasie wśród zarządzających pływalniami ponownie rozgorzała dyskusja dotycząca zagadnienia konieczności uzyskania zgody Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie ratownictwa wodnego przez podmioty zarządzające tymi obiektami (w przypadku bezpośredniego zatrudniania przez nich ratowników wodnych) lub zamiennie obowiązku zlecenia wykonywania tej usługi w postaci outsourcingu wyłącznie podmiotowi uprawnionemu do wykonywania ratownictwa wodnego.

etc-02601

Projekt krytej pływalni przy kompleksie oświatowym w Witoszowie Dolnym

Na przełomie roku 2014 i 2015, na zlecenie Urzędu Gminy Świdnica, w pracowni ETC Architekci Sp. z.o.o Sp. k. opracowana została kompleksowa dokumentacja projektowa budowy przyszkolnej krytej pływalni w Witoszowie Dolnym w gminie Świdnica na Dolnym Śląsku.

wapo2-02601

WAPOTEC® – efektywność i skuteczność w branży basenowej

Obecność w Polsce rozwiązań i produktów firmowanych przez Grupę WAPOTEC daje basenom szansę na skorzystanie z innowacyjnych i sprawdzonych na świecie metod poprawy jakości wody basenowej. Technologie WAPOTEC są obecne w ponad 40 krajach świata, zawierają w sobie ponad 200 patentów i są dostępne w ponad 100 markach towarowych.