Reklama

Magiczny tunel firmy Amnon

Nowoczesne rozwiązanie na światowym poziomie

Wyobraźcie sobie Państwo ogromny tunel, w którym zjeżdżamy muskani bajecznie kolorowymi strumieniami światła przedostającymi się przez przezierne paski.

Wszystko to dzięki temu, że w nowej technologii ogromne elementy zjeżdżalni typu Magiczny tunel schodzą z formy w całości, bez jakiegokolwiek szwu bocznego. Nowoczesny design sprawia, że zjeżdżalnia ma niemalże kosmiczny wygląd. Już od początku maja będzie można korzystać z niej na Węgrzech w Budapeszcie na Wyspie Małgorzaty.

Magiczny tunel jest atrakcją dla całych rodzin. Można w nim zjeżdżać na 2-, 3- lub 4-osobowych pontonach. Pozwala na to średnica oraz eliptyczny kształt ślizgu, a brak szwu bocznego zapewnia komfort jazdy. Jeżeli dodamy jeszcze naturalne efekty świetlne, zjazd przysporzy niezapomnianych wrażeń. W Polsce w ostatnich latach powstaje wiele aquaparków, pływalni, basenów zewnętrznych czy przyszkolnych. Polacy odkryli dobrodziejstwa korzystania z akwenów wodnych. Inwestorzy szukają nowych pomysłów, aby uatrakcyjnić swoje obiekty.

 


www.amnonpolska.pl