Zaprojektowany do ciężkiej pracy

Odkurzacz Piraya został zaprojektowany do ciężkiej pracy. Szybko i dokładnie wyczyści każdy basen, a w szczególności basen o dużej powierzchni, choć brodzik o głębokości 20 cm także nie stanowi problemu. Urządzenie jest proste w obsłudze, jego waga nie przekracza 15 kg na lądzie i 10 kg w wodzie. Dzięki dużej szerokości pracy (630 mm), czyszczenie standardowego basenu o długości 25 m zajmuje niecałą godzinę. Odkurzacz słynie z wysokiej jakości wykonania i jest trwały.

Najstarsze urządzenie w Polsce ma ponad 20 lat i nadal doskonale spełnia swoje zadanie. W innych krajach Europy pracują urządzenia mające po 28 lat. Producent, bazując na wieloletnim doświadczeniu, stale podnosi jakość urządzenia, poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych i materiałowych, czego efektem jest niezawodność Pirayi. Szwedzka precyzja przekłada się na szybkość i efekty pracy, zapewniając zadowolenie obsługi, a przede wszystkim klientów korzystających z czystych basenów.

Sterowanie bezprzewodowe ułatwia pracę. Urządzenie ma możliwość dotrzeć w każde miejsce wraz z wszelkimi zakątkami nieregularnych kształtów nowoczesnych basenów, gdyż jego wysokość to jedynie 17 cm. W wyposażeniu są dwa programy spełniające oczekiwania klientów. Postaw na jakość i długą żywotność. Piraya to rozwiązanie na lata.

tel. kom.: 509 107 179, www.klinex.com.pl