Reklama

Marka EOS to idealny wybór osprzętu do saun publicznych

Piec Mega

To najsilniejszy elektryczny piec do saun przeznaczony do obiektów publicznych. Jego moc jest dostępna od 55 do 160 m3 z komorą na kamienie 120 kg. Pozwala na wykonywanie spektakularnych sauna eventów. Jego konstrukcja została wzmocniona wysokiej jakości stalą szlachetną wykończoną powłoką antracytową.

Piec Zeus

To designerski piec saunowy w luksusowej klasie o unikalnym wzornictwie. Jego wyjątkowość stanowi okrągła obudowa wykonana ze wzmocnionej konstrukcji stalowej z imponującym koszem na kamienie o wadze 100 kg. Idealny do saun komercyjnych o kubaturze od 14 do 75 m3. Opcjonalnie można go wyposażyć w reling ochronny 360o lub 270º wykonany z różnych rodzajów drewna, doskonale uzupełniający konstrukcję pieca.

Emotouch 3

To niezwykle innowacyjny system sterowania za pomocą ekranu dotykowego nadający się zarówno do klasycznej fińskiej sauny, jak i do sauny wilgotnej. Z dodatkowymi modułami nadaje się również do sterowania kabinami na podczerwień, łaźniami parowymi i hammam. Emotouch 3 to cyfrowe centrum sterowania obsługujące do 8 kabin jednocześnie za pomocą tylko jednego panelu sterowania (z dodatkowymi jednostkami zasilania). Dzięki niemu można zastąpić 8 osobnych, pojedynczych urządzeń.

Sterownik ten został wyposażony w 7-calowy pojemnościowy, kolorowy ekran dotykowy z unikalnym interaktywnym interfejsem użytkownika, który zapewni łatwość obsługi. Dzięki modułom opcjonalnym można łatwo dodać inne praktyczne funkcje – sterowanie kolorowym światłem, muzyką, zdalnym uruchamianiem itp. Emotouch 3 to jednostka sterująca, która sprawi, że sauna lub centrum odnowy biologicznej stanie się prawdziwym przeżyciem zarówno dla użytkowników prywatnego, jak i komercyjnego saunowania. Menu jest dostępne w 20 językach.

Basen i Sauna Sp. z o.o.

tel.: 52 340 25 40, office@basenisauna.pl, www.basenisauna.pl