Reklama

Najlepsza technologia pomp w czarnej odsłonie

Herborner Pumpentechnik w ostatnich miesiącach poszerzył swój modułowy system pomp powlekanych dla rynku basenowego, wprowadzając nowości z serii herborner.X oraz herborner.F przeznaczone do wody słonej, z dodatkowym oznaczeniem BLACKEDITION.

Szczególną cechą tej linii pomp jest dostosowanie ich do wymagań związanych z większym stężeniem solanek. Dzięki temu użytkownik może zastosować je w solance bez konieczności użycia drogich pomp z brązu czy stali kwasoodpornej. Aby to umożliwić, inżynierowie z Herborner opracowali liczne modyfikacje detali, które pozwoliły na zastosowanie tej pokrytej powłoką pompy w tym szczególnie wymagającym medium.

Niezwykły jest również wygląd nowych systemów – w tym przypadku obudowa filtra wstępnego została uszlachetniona sprawdzoną powłoką w kolorze czarnym i w ten sposób powstała nazwa BLACKEDITION.

Liczba nowych pomp Herborner na rynku nieustannie wzrasta. To oznacza dla klienta dużą różnorodność i ułatwia znalezienie naprawdę optymalnej pompy do swoich wymagań. Nowe systemy pomp to kolejny krok w przyszłość i znak dynamicznego rozwoju firmy Herborner Pumpentechnik. Dystrybutor w Polsce: Hebo Pompy i Systemy Pompowe.

tel.: 62 505 71 99

www.hebo-pompy.pl