Natryski i brodziki

Brąz i stal

Mocno obciążone kąpieliska wymagają niezawodnych i niezniszczalnych natrysków oraz brodzików przejściowych. Firma Transcom Katowice wprowadziła na rynek brodziki przejściowe do płukania stóp, które mogą być wyposażone w natryski czasowe.

Są to własne rozwiązania i ich konstrukcja może być dostosowana do indywidualnych potrzeb. Brodziki wykonane są ze stali nierdzewnej a podstawowy asortyment obejmuje:
– brodzik 1000 × 2000 z natryskiem jednopunktowym,
– brodziki 3000 × 3000 z natryskami wielopunktowymi,
– brodziki 2000 × 6000 dla niepełnosprawnych.Zastosowane natryski mają regulowany czas wypływu wody. Jedynym elementem ruchomym jest końcówka wylewki, która służy równocześnie jako przycisk uruchamiający wypływ wody. Natrysk jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i drobne zanieczyszczenia wody, nie wymaga konserwacji i żadnych zestawów naprawczych. O niezawodnej i prostej konstrukcji świadczy fakt, że urządzenia te są produkowane od ponad 50 lat w niezmienionej konstrukcji. Zastosowane materiały to brąz i stal nierdzewna. Kształt kolumn natryskowych może być dowolnie dostosowany do upodobań inwestora.

 


ŹRÓDŁO: TRANSCOM KATOWICE