Reklama

Niezawodne produkty

Pooljoy to niderlandzka firma, która od ponad 20 lat projektuje i dostarcza sprzęt do zabaw wodnych, np. zjeżdżalnie, figurki zwierząt (z pompką lub bez), brodziki i parki wodne, w najróżniejszych modelach i kolorach. Produkty charakteryzują się dłuższą żywotnością, dzięki zastosowaniu w nich specjalnie skomponowanego tworzywa sztucznego materiałów o niskiej konieczności konserwacji. Dzięki temu zmniejszają się koszty utrzymania obiektu. Produkty zostały w pełni zatwierdzone, zgodnie z normami europejskimi i certyfikowane przez Instytut Certyfikacji.

Materiał cokołu i kołnierza każdej atrakcji został wykonany ze specjalnie skomponowanego tworzywa sztucznego. Dzięki zastosowaniu takiego materiału nie ulega on osmozie i jest odporny chemicznie: zawiera mniej barwników a górna warstwa powłoki jest niewrażliwa na wodę z chlorem. Rezultat: przyjazny w konserwacji i niezwykle trwały element zabawy wodnej. Co więcej, model cokołu i kołnierza jest uniwersalny. Oznacza to, że możemy montować na nich dowolne atrakcje (z pompką ręczną lub bez). Rezultat: redukcja kosztów, z której można od razu skorzystać. Na życzenie klienta możemy przesłać szablon montażu, dzięki czemu można przygotować punkty montażu już w trakcie budowy basenu. Jednak w większości przypadków nasz zespół montażowy korzysta z szablonu na miejscu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Pooljoy opracował unikalną, uniwersalną pompę ręczną dla wszystkich atrakcji wodnych. Dzięki zastosowaniu idealnie dobranych materiałów plastikowych oraz intensywnym testom, pompa ma długowieczną żywotność. Pooljoy zaprojektował też nowoczesne uszczelnienie uchwytu pompy, gdzie nie ma możliwości zacięcia.

tel.: 22 618 15 03, biuro@baspol.com.pl, www.wszystkodobasenow.pl