Nowa kolekcja Gemma od Ezarri

Gemma to kolekcja mozaik, zainspirowana wybitną hiszpańską pływaczką Gemmą Mengual. W tej kolekcji mozaika Ezarri lśni własnym światłem. Gemma, nazwa pochodzenia łacińskiego, obejmuje wszystkie rodzaje kamieni szlachetnych, którymi można pokryć baseny, wnętrza oraz strefy wellness i spa. Zalety:

  • szacunek dla środowiska,
  • trwałość,
  • piękno.

Szacunek dla środowiska. Użyte szkło pochodzi w 100% z recyklingu. W ten sposób można tworzyć baseny, które harmonijnie wtopią się w każde otoczenie.

Trwałość. Inną specyficzną cechą nowej kolekcji jest jej wyjątkowa trwałość, wynikająca z połączenia wysokiej jakości materiałów, zaawansowanej technologii produkcji i ekskluzywnego systemu paneli JointPoint.

Piękno. Każda mozaika ma unikalne użyłkowanie i nieskończoną liczbę refleksów. Błyszczące wykończenie wzmacnia światło i rzuca refleksy, które oświetlają każdy zakątek basenu. 12 opcji kolorystycznych jest pogrupowanych w cztery odcienie. Po trzy kolory: w odcieniach piaskowych, w odcieniach zieleni, w kolorze niebieskim i w odcieniach szarości.

Dystrybutor: CTM Sp. z o.o.

tel.: 32 202 72 49, www.ctm.net.pl