Reklama

Nowoczesne rozwiązania dla klubów fitness

ERGOMETR WIOŚLARSKI Concept2 Model D PM5

Przedstawiamy najlepszy ergometr wioślarski na świecie w nowej odsłonie! Unikalna konstrukcja ergometru uznana przez wszystkich, od przypadkowego użytkownika do profesjonalnego sportowca, doskonale odzwierciedla ruch wioślarski i w sposób niepowodujący żadnych urazów pozwala na przeprowadzenie kompleksowego treningu. Naturalny ruch wioślarski pozwala harmonijnie kształtować mięśnie nóg, pleców, barków, pośladków, ramion i brzucha oraz poprawia pracę układu krążenia i oddechowego. Zastosowany w ergometrze opór powietrzny daje możliwość wykorzystania go przez szerokie grono użytkowników – bez względu na płeć, wiek oraz wytrenowanie. Ergometr cechuje się bardzo wysoką jakością wykonania i trwałością zapewniającą możliwość ciągłego treningu, takiego jak w fitness klubach, siłowniach, ośrodkach odnowy biologicznej.

Ergometr Concept2 model D: 3800 PLN netto.

SkiErg – trenażer narciarski

Nie potrzeba nart biegowych, żeby uzyskać efekt, jaki daje trening narciarski: SkiErg zapewnia intensywny trening na niewielkiej przestrzeni. Można go przymocować do ściany lub przesuwać bez wysiłku dzięki kółkom transportowym w podstawie.

SkiErg stanowi doskonałą alternatywę dla treningu cardio, wytrzymałościowego i interwałowego. Prosty, nieskomplikowany ruch imituje odpychanie się kijkami nart biegowych. Jest bezpieczny i posiada regulację oporów/obciążeń, dzięki czemu może z niego korzystać każdy – bez względu na poziom zaawansowania/kondycji.

SkiErg z podstawą: 4250 PLN netto.

tel. kom.: 603 402 040,

biuro@gpkoncept.pl,

www.gpkoncept.pl