Reklama

Relacja ze szkolenia

W dniach 27–28 lutego 2020 r. w siedzibie firmy Basen i Sauna w Aleksandrowie, odbyło się szkolenie „Technika basenowa i systemy wellness”. Celem spotkania było omówienie i prezentacja produktów prowadzących do wdrażania innowacyjnych rozwiązań. Szkolenie było skierowane do zarządców, projektantów oraz pracowników firm z branży basenów i wellness. Wzięło w nim udział ponad 100 osób z całego kraju, a także dwudziestu specjalistów prowadzących prelekcje.

Podczas szkolenia poruszono m.in. tematy z zakresu filtracji oraz doboru i poprawnego rozmieszczenia oświetlenia LED w basenie. Przedstawiono również urządzenia dozujące chemię basenową oraz meble do stref spa. W praktyczny sposób została zaprezentowana technika wykonania zgrzewów nowych wykładzin basenowych.

Dwa dni szkoleniowe dowiodły, że zawsze warto wybrać się na szkolenie nie tylko ze względu na ogromne doświadczenie prelegentów, którzy bardzo chętnie dzielili się informacjami, lecz także ze względu na możliwość usystematyzowania własnej wiedzy i spojrzenie na dotychczasową metodykę pracy z zupełnie innej perspektywy. Szkolenie zakończyło się wręczeniem uczestnikom certyfikatów.

Basen i Sauna Sp. z o.o.

tel.: 52 340 25 40, office@basenisauna.pl, www.basenisauna.pl