Reklama

Safe Steps – nowy system antypoślizgowy Ezarri

Ezarri, hiszpańska firma produkująca mozaiki szklane, wprowadziła na rynek nowy system antypoślizgowy. Rezultatem jest maksymalnie bezpieczna powierzchnia, o wspaniale gładkiej fakturze, bardzo łatwej w czyszczeniu, połączenie elegancji mozaiki szklanej z maksymalnym parametrem antypoślizgowości.

Nowy system Safe Steps dostępny jest w szerokiej gamie kolorów i ma gładkie wykończenie, dzięki czemu można bezpiecznie poruszać się po mokrych powierzchniach. Spełnia wszystkie techniczne certyfikaty budowlane – posiada parametry antypoślizgowości klasy C wg DIN 51097, R-10 wg DIN 51130 i 3 wg UNE 12633. Jest idealny do mokrych, śliskich lub nachylonych powierzchni wewnątrz lub na zewnątrz.

Gładka faktura nowego systemu ułatwia czyszczenie mozaiki podczas instalacji i przez cały okres użytkowania. Można na niej stosować wszystkie produkty do czyszczenia basenów, spełniające kryteria odporności chemicznej UNE 10545-13.

System Safe Steps może być wykorzystywany w wielu miejscach, takich jak prysznice, baseny publiczne i prywatne oraz wejścia do basenów, gdzie bezpieczny krok (ang. safe step) jest najważniejszy.

Generaln przedstawicielem firmy EZARRI w Polsce: CTM sp. z o.o.

tel.: 32 202 72 49, www.ctm.net.pl