Bezpieczne pomosty pływające w każdej gminie

Doskonałe warunki naturalne wielu polskich miejscowości skłaniają do przemyśleń na temat zabudowy nabrzeży w celu ich uatrakcyjnienia. Dlatego też firma ELPLAST+ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom władz gmin i miast, dyrektorów placówek rekreacyjno-turystycznych, a także naprzeciw oczekiwaniom turystów, chcących zapewnić sobie bezpieczny, atrakcyjny wypoczynek. Jesteśmy doświadczonym producentem m.in. modułowych pomostów pływających z tworzywa sztucznego, od lat pomagamy gminom i jednostkom samorządowym w doposażeniu kąpielisk i budowie nowych obiektów rekreacyjnych na wodzie.

Produkowane przez nas elementy pomostów pływających służą do wydzielania bezpiecznych kąpielisk, budowy przystani jachtowych, wędkarskich, marin, pomostów dla kajakarstwa, wioślarstwa, platform rekreacyjnych i pływających basenów na otwartych akwenach.

Oferowane produkty są w 100% bezpieczne dla użytkowników, co potwierdzają liczne certyfikaty i referencje. Nowatorstwo naszego rozwiązania polega na  wyeliminowaniu drewna i stali jako materiałów mało efektywnych i zastąpieniu ich estetycznymi, łatwymi w montażu, niewymagającymi konserwacji elementami z tworzywa sztucznego.

Elementy te, będące profilami zamkniętymi, pełnią równocześnie funkcje pływaka i modularnego, łatwego w montażu elementu konstrukcyjnego. Ich trwałość, estetyka, bezpieczeństwo i higiena użytkowania znacznie przewyższają dotychczas stosowane rozwiązania.

Kontakt:tel.: 502 686 337
elplast@elplastplus.plwww.elplastplus.pl