Nowoczesne Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne w Warszawie

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to najnowocześniejszy obiekt sportowo-dydaktyczny w stolicy, będący zarówno ośrodkiem sportowym, rehabilitacyjnym, dydaktyczno-naukowym, jak i rekreacyjnym.

Nowoczesna, zaawansowana technologicznie infrastruktura i ciekawa koncepcja architektoniczna sprawiają, że CSR to doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń, a w szczególności akademickich i uniwersyteckich imprez sportowych. Zastosowane normy budowlane i uzyskane certyfikaty pozwalają także na rozgrywanie zawodów rangi światowej. Na szczególną uwagę zasługuje basen olimpijski, który umożliwia rozwój sportu akademickiego i zapewnia zawodnikom doskonałe miejsce do treningu. Basen wyposażony jest w niezbędne zaplecze techniczno-sanitarne i socjalne. W części dydaktycznej obiektu wydzielono pomieszczenia dla Zakładu Rehabilitacji Oddziału Fizjoterapii II Wydziału Lekarskiego WUM, który poza kształceniem ma możliwość prowadzenia badań nad innowacyjnością technik rehabilitacyjnych.

Ponadto CSR stanowi atrakcyjną przestrzeń do organizacji różnego rodzaju wydarzeń o charakterze promocyjnym i marketingowym.

Obiekt dostosowany jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

WIĘCEJ W MAGAZYNIE „PŁYWALNIE I BASENY” NR 23

 

TEKST I FOTO | Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego