Reklama

Park Wodny

Tarnowskie Góry zapraszają

Park Wodny w Tarnowskich Górach to pierwszy na Śląsku, jeden z najnowocześniejszych ośrodków rekreacyjno-kąpieliskowych w Polsce o łącznej powierzchni 9 tysięcy metrów kwadratowych, gdzie lustra wody w basenach wynoszą 1172,80 metrów kwadratowych.

W hali basenowej mogą przebywać jednocześnie 342 osoby. Obiekt został oddany do użytku w marcu 2001 roku. Zlokalizowany jest w sąsiedztwie obwodnicy i parku miejskiego, na trasie Katowice-Poznań. Jest doskonale wyposażony, przeznaczony dla klientów w każdym przedziale wiekowym i przystosowany dla osób niepełnosprawnych.
Jest to wymarzone miejsce na przeżycie niezapomnianej przygody w miłej atmosferze zarówno zimą, jak i latem. Obiekt zatrudnia doświadczonych ratowników oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską, gotową udzielić fachowych porad. Oferta usługowa trafia bezpośrednio w oczekiwania mieszkańców miasta i regionu, jest odpowiedzią na potrzebę aktywnego spędzania wolnego czasu i uprawiania sportu…WIĘCEJ W MAGAZYNIE „PŁYWALNIE I BASENY” NR 7 (luty-czerwiec 2011)

 


TEKST I FOTO: PARK WODNY W TARNOWSKICH GÓRACH