Przyjemna chwila dla ochłody. Wodne place zabaw

Ubiegłe lata obfitowały w realizację wodnych placów zabaw na terenie całego kraju. Powstały one na istniejących i nowo projektowanych kąpieliskach odkrytych, pływalniach całorocznych, czy w parkach miejskich. Obecnie wiele obiektów znajduje się w fazie projektowania lub jest w trakcie budowy. Rosnąca popularność wodnych placów zabaw świadczy o potrzebie realizacji tego rodzaju inwestycji. Są one idealną formą kontaktu najmłodszych użytkowników z wodą w bezpiecznej i atrakcyjnej formie.

Wodne place zabaw

Firma Atis-Jasienica czynnie uczestniczy w rozwoju i propagowaniu tej formy rekreacji wodnej na terenie całej Polski. Jej przedstawiciele biorą udział w konferencjach i targach, a także wspierają doradztwem wszystkie fazy inwestycji – od etapu koncepcji i szacowania kosztów, przez fazę projektowania, aż do samej realizacji. Wiarygodność firmy potwierdzają zrealizowane obiekty, wśród których znajduje się wiele imponujących inwestycji.

Przyjemna ochłoda, jaką zapewniają wodne place zabaw, to coś, czego szukamy wszyscy w upalne dni. Niezliczona ilość kombinacji wszelkiego rodzaju zabawek wodnych ze stali nierdzewnej, malowanych proszkowo (gejzery, dysze, armatki wodne, zwierzątka, kwiaty tryskające wodą, wodne tory przeszkód czy inne interaktywne zabawki) zapewnia odpowiedni relaks nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. W celu uatrakcyjnienia ich funkcji oraz kształtu, niektóre elementy są wykonane ze szkła akrylowego, barwionego w masie. Kompozycje stali nierdzewnej ze szkłem akrylowym pozwalają na osiągnięcie wspaniałych efektów wizualnych, o czym można się przekonać, odwiedzając stronę internetową: www.atis- -jasienica.pl.

WIĘCEJ W MAGAZYNIE „PŁYWALNIE I BASENY” NR 34

 

TEKST | Aleksander Mendrek

FOTO | Archiwum firmy Atis-Jasienica