Reklama

To już 20 lat!

W tym roku firma Chemoform świętuje 20-lecie istnienia w Polsce. Firma została założona w 1962 roku w Niemczech. Na przestrzeni dwóch dekad działalności w Polsce, produkty tej firmy zyskały uznanie tysięcy klientów. Docenienie przez stałych odbiorców upewnia w przekonaniu o słuszności filozofii firmy, która brzmi – w trosce o bezpieczny basen.

Pięć wiodących marek

Produkty można spotkać pod pięcioma markami: SUMMER FUN, PLANET POOL, CHEMOFORM, produkty spa & wellness LACOFORM oraz technikę basenową pod bardzo znaną marką DINOTEC. Firma cały czas dąży do ugruntowania swojej pozycji jako niezawodnego dostawcy wyrobów chemii basenowej, akcesoriów i techniki basenowej oraz wysokiej jakości środków zapachowych do saun i łaźni parowych zarówno dla klientów instytucjonalnych (takich jak obiekty należące do gmin i samorządów), jak i klientów prywatnych, dzięki współpracy z sieciami DIY, wyspecjalizowanymi hurtowniami ogrodniczymi oraz fi rmami profesjonalnie zajmującymi się budową basenów. Firma ma również swój udział w rynku sklepów internetowych, dzięki współpracy z liderami tego rynku.

Pozorne oszczędności

Wysoka jakość produktów jest powiązana z atrakcyjną ceną, która nie zawsze jednak może sprostać zapisom w zapytaniach ofertowych czy przetargach. Niestety bardzo często to cena (a nie jakość produktu) jest głównym wymogiem ofertowym. Klienci indywidualni od lat chwalą jakość tych środków i łatwość ich użycia. Jest również wielu zadowolonych administratorów obiektów publicznych, którzy od lat używają chemii basenowej fi rmy Chemoform do zapewnienia bezpieczeństwa swojego obiektu. Niestety nie wszędzie udaje się przekonać administratorów, że właściwy dobór najlepszej chemii, nie może się odbyć bez początkowej dobrej inwestycji, która zwróci się z nawiązką podczas całorocznej obsługi basenu.

Produkty są bardziej wydajne, dobre jakościowo, dzięki czemu ich zużycie jest mniejsze. Wybierając najniższą ofertę okazuje się, że jest to tylko pozorna oszczędność. Często efekt tego zaoszczędzenia To już 20 lat! TEKST I FOTO | Firma Chemoform generuje jeszcze większe koszty. Produkt niższej jakości niszczy instalacje, wpływa negatywnie na parametry badań i nagle okazuje się, że zaoszczędzona „złotówka” przynosi kilka złotych straty. Należy pamiętać, że prawo zamówień publicznych dopuszcza stosowanie kryteriów jakościowych w przetargach.

Dobra jakość

Co zatem ma wpływ na cenę produktów chemii basenowej? Optymalnych parametrów wody basenowej, zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia, nie zapewni każdy środek chemiczny. Dobry środek, który w optymalny sposób spełni wymogi jednostek kontrolujących, powinien zawierać nie tylko dobre opakowanie z odpowiednio dobranymi korkami, plombami i czytelną etykietą, lecz także powinien bezwzględnie spełniać w rzeczywistości parametry zawarte w dokumentacji.

Przez 20 lat funkcjonowania na rynku, fi rma niejednokrotnie udowodniła, że dostarczane produkty spełniają wszelkie wymogi i gwarantują najlepszą jakość, wpływając pozytywnie na higienę i bezpieczeństwo użytkowników basenów. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą naszych produktów. A sobie życzymy wielu sukcesów i dalszego rozwoju we wciąż zgranym i zaangażowanym zespole, bo to właśnie zespół i jakość produktów wpływają na nasz 20-letni sukces.

www.chemoform.pl

 

TEKST I FOTO | Firma Chemoform