Reklama

#10 livestream – Przygotowanie pływalni do otwarcia

Szanowni Państwo,

w imieniu Fundacji Instytutu Rozwoju Infrastruktury Sportowej (FIRIS) zapraszamy na kolejne środowe spotkanie #10 livestreamu. START o godz. 8:30.

Ten jubileuszowy odcinek live poświęcony będzie najgorętszym basenowym tematom m.in.: o prawdopodobnie pierwszym otwartym obiekcie basenowym w Polsce, o przywracaniu pływalni do pracy na 100% oraz o największych trudnościach i sposobach ich rozwiązywania, które napotkali nasi goście w czasie pandemii.

Gośćmi będą:
mgr inż. Przemysława Solarek – mgr inż. budownictwa, euroing, pełniący obecnie funkcję zastępcy dyrektora ds. technicznych w Akademickim Centrum Sportowo – Dydaktycznym Politechniki Łódzkiej https://www.zatokasportu.pl/, przy którego realizacji brał udział jako inspektor nadzoru.
Zbigniew Szwarc – Prezes zarządu Baseny Miejskie „Termy Jakuba” sp. z o.o. Ze spółką związany od momentu przygotowań do jej powołania (kwiecień 2012r.). Obiekt oddany do użytku 28 grudnia 2012 (inwestycja o wartości 26 mln zł). Od 2019 roku zasoby spółki zostały powiększone o nowy Basen Letni (inwestycja o wartości 25 mln zł). Specjalizuje się w zarządzaniu obiektami stricte basenowymi.

Do zobaczenia we środę, 27 maja
YouTube: https://youtu.be/7otWV1mhBbw,
!!! startujemy o godz. 8:30 !!!