9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych World Hotel

Projektujesz i wyposażasz hotelowe strefy wypoczynku i relaksu?

Szukasz nowych kontaktów w branży hotelarskiej?

Chcesz dotrzeć do właścicieli i menadżerów obiektów noclegowych oraz inwestorów poszukujących oferty SPA & Wellness?

 

Nie może Ciebie zabraknąć na 9. Międzynarodowych Targach Wyposażenia Obiektów Noclegowych World Hotel, które odbędą się w dniach 12 – 14 października w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

Jest to biznesowe wydarzenie dedykowane branży hotelarskiej, które daje możliwość dotarcia do zarządzających obiektami noclegowymi oraz nawiązania wartościowych kontaktów i długofalowej współpracy.

Obok firm z wyposażeniem pokoi hotelowych, recepcji oraz części gastronomicznej do udziału w targach zapraszamy również producentów i dystrybutorów oferujących kompleksowe wyposażenie basenowe oraz sprzęt i akcesoria do hotelowej strefy relaksu. Baseny z atrakcjami wodnymi, minibaseny, hydromasaże, jacuzzi, sauny, łaźnie to asortyment, za którym rozglądają się odwiedzający targi WorldHotel. Poszukują oni inspiracji, nowoczesnych rozwiązań, a także nowości i najnowszych trendów, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Dobrze zaprojektowana i odpowiednio wyposażona strefa Wellness staje się wizytówką hotelu i jednym z najważniejszych kryteriów wyboru obiektu przez gości hotelowych. To właśnie dzięki Państwa ofercie odwiedzający mogą zyskać pozycję lidera w swojej kategorii.

Targom towarzyszyć będzie Jesienny Outlet HoReCa. Jest to platforma wyprzedażowa sprzętu, mebli i akcesoriów dla branży hotelarskiej w atrakcyjnych cenach. Nie zabraknie także szkoleń marketingowych, sprzedażowych oraz warsztatów i spotkań branżowych. Dopełnieniem tegorocznego programu targów WorldHotel będą konkursy kulinarne i cukiernicze.

 

W celu uzyskaniu bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu:

tel. 22 529 39 91

mail: wh@mttargi.pl

Więcej informacji: www.worldhotel.pl