Reklama

ATIS – przyjemna chwila ochłody

Ubiegły rok obfitował w realizacje wodnych placów zabaw na terenie całego kraju. Powstawały one na istniejących kąpieliskach odkrytych, basenach krytych i odkrytych czy też w parkach miejskich. Obecnie wiele kolejnych jest projektowanych lub budowanych. Ich rosnąca popularność świadczy o konieczności realizacji tego rodzaju inwestycji

Przyjemna ochłoda, jaką zapewniają wodne place zabaw, to coś, czego wszyscy szukamy w upalne, letnie dni. Dodatkowo niezliczona ilość kombinacji wszelkiego rodzaju zabawek wodnych ze stali nierdzewnej, malowanych proszkowo, typu; gejzery, dysze, armatki wodne, zwierzątka, kwiaty tryskające wodą, wodne tory przeszkód czy inne interaktywne zabawki, zapewnia odpowiedni relaks nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Wodne place zabaw w całej Polsce

Firma Atis-Jasienica czynnie uczestniczy w rozwoju tej formy rekreacji wodnej na terenie całego kraju. Jej przedstawiciele biorą udział w konferencjach, targach, konsultują poszczególne inwestycje już od etapu koncepcji oraz szacowania kosztów, poprzez fazę projektowania aż do samej realizacji. Wiarygodność firmy potwierdzają namacalne efekty realizacyjne, wśród których znajduje się wiele imponujących inwestycji.

Z pewnością jedną z ciekawszych naszych realizacji w roku 2016 była dostawa i montaż zabawek wodnych firmy Atis-Jasienica do obiektu Term Chochołowskich na Podhalu. Znajdują się tam kryty i odkryty wodny plac zabaw. Szczególnie odkryty plac zabaw spełni z pewnością marzenie każdego dziecka. Znajduje się na nim ponad 60 wszelkiego rodzaju atrakcji wodnych. Obecnie trwają prace wykończeniowe, a otwarcie jest przewidziane na wiosnę tego roku.

Odpowiedź na potrzeby najmłodszych

W odpowiedzi na rosnącą popularność tej formy rekreacji wodnej firma Atis-Jasienica powiększyła paletę swoich atrakcji wodnych o kilkanaście kolejnych. Projektanci analizują na bieżąco panujące trendy, konsultują zapotrzebowanie z użytkownikami tych obiektów oraz oczywiście z samymi dziećmi. Bo to właśnie najmłodsi decydują o różnorodności wyposażenia placów w zabawki wodne. Na podstawie prowadzonej analizy potrzeb powstały kolejne zwierzątka tryskające wodą, drzewka, kwiaty itp W sumie mamy już w swojej ofercie ponad 60 rodzajów atrakcji do wodnych placów zabaw.. Oprócz ogromnej gamy różnorodnych zabawek wodnych, poszerzyliśmy naszą ofertę o kolejne produkty, tzw. zamki wodne. Pisząc o zamkach wodnych mam na myśli wielofunkcyjne, wielopoziomowe konstrukcje wykonane ze stali nierdzewnej, wyposażone we wszelkiego rodzaju atrakcje wodne typu: fontanny, wiaderka przelewowe, zjeżdżalnie, armatki itp. Różnorodność wyposażenia zamków wodnych gwarantuje wspaniałą zabawę najmłodszym użytkownikom.

W naszych produktach duży nacisk położony jest zarówno na bezpieczeństwo użytkowania, jak i efekt wizualno-funkcjonalny. Obecnie wszystkie zabawki są dodatkowo wyposażone w kolorowe elementy ze szkła akrylowego, barwionego w masie o grubości 25 mm. Promienie słoneczne padające na kolorowe szkło akrylowe dają przepiękny efekt rozproszonego światła. Dlatego też istotne jest stosowanie szkła barwionego w masie. Klejenie kilku cieńszych warstw nie daje takiego efektu, co zostało potwierdzone w wyniku wielomiesięcznych badań przeprowadzonych przez specjalistów.

Ponieważ zależy nam na utrzymaniu możliwie najlepszych warunków higienicznych oraz bardzo wysokiej jakości i trwałości proponowanych przez nas produktów, wszystkie zabawki , atrakcje czy też zamki wodne do wyposażenia wodnych placów zabaw wykonane ze stali nierdzewnej. Również wszystkie elementy wyposażenia, jak np. dysze tryskaczy wodnych są również efektem naszych wieloletnich badań. Oczywiście wszystkie nasze zabawki i atrakcje wodnych placów zabaw są produkowane w warsztatach naszej firmy w miejscowości Jasienica koło Bielska Białej. Czy jest to produkt polski w 100%.

Zapraszamy do współpracy! Wodne place zabaw firmy Atis-Jasienica to więcej radości dla najmłodszych. Ich uśmiech to również nasze szczęście!

TEKST | Aleksander Mendrek
FOTO | Archiwum Firmy Atis-Jasienica