Reklama

Baseny Polskie

Konferencja

W dniach 7-8 października br. odbyła się znana w branży basenowej konferencja szkoleniowa „Baseny Polskie”, która już po raz drugi gościła w polkowickim aquaparku. Była to już VIII edycja konferencji, której organizatorem jest firma PRB Consulting z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Blisko osiemdziesięciu uczestników przez dwa dni miało okazję wysłuchać kilkunastu prelekcji uznanych specjalistów i ekspertów. Swoją ofertę zaprezentowało także szereg firm z branży basenowej m.in. Dysten, Variopool, WM International, Berndorf Baderbau, Belimo Siłowniki, Transcom, Dinotec, czy Clima Produkt.

 

Po raz kolejny konferencja „Baseny Polskie” okazała się doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z zarządcami obiektów, projektantami czy firmami działającymi w szeroko pojętej branży basenowej. To właśnie wiedza oraz konsultacje z ekspertami mogą być bardzo przydatne zwłaszcza dla podmiotów, które mają w planach budowę basenu, lecz nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Można uniknąć błędów już na etapie projektowania lub obniżyć koszty samej inwestycji.

 

Uczestnicy mieli możliwość obejrzenia pracy polkowickiej pływalni „od kuchni”. W kuluarach oraz podczas uroczystej kolacji, w miłej atmosferze można było nawiązać nowe kontakty biznesowe i przedyskutować wiele problemów związanych z tematyką konferencji. Kolejna, dziewiąta już edycja odbędzie się w kwietniu 2011 roku w Zabierzowie. Sponsorem głównym konferencji była Gmina Polkowice, a partnerami konferencji – Aquapark Polkowice, Regionalne Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne S.A., Dysten Sp. z o.o., WM International, Variopool Polska Sp. z o.o.

 


OPRACOWANIE: REDAKCJA
ŹRÓDŁO: PRB CONSULTING