Lampy Starlight – innowacyjny pomysł na oświetlenie basenu i ogrodu

Budowanie przestrzeni za pomocą światła i cienia niezwykle interesująco prezentuje się w ogrodach, w których występuje różnica terenu lub basen. Woda podbija światło, sprawiając wrażenie, że oświetlony teren wydaje się większy. Strumień światła skierowany na taflę wody ukazuje podwodny świat.

Oświetlenie zwiększa atrakcyjność ogrodu i basenu. W ciągu dnia lampy pełnią rolę dekoracji, natomiast po zmierzchu ich światło sprawia, że przestrzeń znów staje się przyjazna.

Lampy Starlight – magia światła

Aby wydobyć magię ogrodu oraz basenu i przestrzeni wokół niego doskonale sprawdzą się Lampy Starlight firmy AstralPool. To innowacyjny pomysł na oświetlenie basenu i ogrodu, który wprowadzi w zachwyt każdego. Za pomocą pilota na podczerwień możemy wybrać odpowiednią barwę diody LED z 16 dostępnych kolorów. Dzięki temu możemy stworzyć idealne oświetlenie naszego otoczenia. Lampa Starlight dostępna jest w 3 kształtach Altair (forma owalna o wymiarach 290 x 320 mm), Sirio (forma kuli o średnicy 350 mm) i Vega (forma owalna o wymiarach 350 x 270 mm).

Zależenie od naszych preferencji możemy łączyć różne kolory i kształty lub wybrać dla wszystkich lamp tę samą formę i barwę.

Lampy Starlight są bezprzewodowe (ładowane są za pomocą akumulatorów, których żywotność, w zależności od wybranego trybu, wynosi od 8 do 20 godzin). Dzięki temu można dowolnie zmieniać ich miejsce w zależności od potrzeb lub chęci uzyskania określonych walorów estetycznych. W okresie zimowym lampy Starlight mogą być elementem wystroju naszego mieszkania, natomiast  przez pozostałą część roku możemy wykorzystać je jako element ogrodu i przybasenia. Lampy Starlight zostały zaprojektowane do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz, ale mogą być również montowane na wodzie basenu. Unikalne cechy Starlight pozwalają wyeksponować właściwości barwy światła i wody.

Pięknie wyglądają nie tylko w ogrodzie czy przy basenie, ale także pozwalają na stworzenie odpowiedniego nastroju w salonie, sypialni, sali do tańca czy salonach SPA.

 

www.astralpool.pl

tel. 71 360 49 30

astral