Reklama

Nowe urządzenie wysokociśnieniowe na gorącą wodę HDS Trailer firmy Kärcher montowane na przyczepie

Już dziś wiadomo, że jeden z modeli HDS Trailer został wyróżniony na mających odbyć się w dniach 11-14 października 2016 Targach POL – ECO SYSTEM w Poznaniu. Urządzenie zdobyło złoty medal. Wyróżniony model to HDS 13/35 De Tr. HDS Trailer to wyjątkowe urządzenia, które sprawdzają się w każdych warunkach i w każdym zadaniu. Idealne do zastosowań komunalnych jak i do przemysłu.

Kärcher przedstawia nowe modele swoich urządzeń wysokociśnieniowych na gorącą wodę do zastosowania w budownictwie, przemyśle i do użytku komunalnego. Przyczepy zapewniają ciśnienie od 50 do 500 bar i przepływ wody z prędkością do 1700 l / h. Duże zbiorniki na wodę (500l) i olej napędowy (100l) pozwalają na swobodne zasilanie urządzenia podczas czyszczenia aż do 30 minut. Urządzenie charakteryzuje się tym, że jest ekonomiczne w eksploatacji i posiada wbudowane mechanizmy zabezpieczające przed mrozem, co czyni je idealnym do zastosowania również zimą. Zaawansowany system pozwala korzystać z urządzenia nawet przy ujemnych temperaturach. W zaledwie kilku prostych krokach przewody i rury urządzenia można napełnić płynem niezamarzającym w ciągu kilku minut po użyciu urządzenia. Następnie ta mieszanina jest wypłukiwana. System chroni maszynę przed uszkodzeniem spowodowanym mrozem i w ten sposób wydłuża jej bezawaryjne działanie. Płyn niezamarzający jest po każdym użyciu automatycznie kierowany z powrotem do zbiornika, co pozwala na jego ponowne wykorzystanie. To pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Wymiennik ciepła wykorzystuje temperaturę silnika pompy do wstępnego podgrzewania wody, w ten sposób zmniejsza zużycie paliwa aż do 14%. Co więcej, HDS Trailer jest wyposażony w tryb eco!efficiency, w którym temperatura wody utrzymuje się cały czas na poziomie 60 ° C. Jest to temperatura wystarczająca do większości prac związanych z czyszczeniem, a stosowanie tego trybu pozwala zaoszczędzić energię.

Aby dowiedzieć się więcej o najnowszych modelach HDS Trailer, oraz o szerokiej gamie urządzeń komunalnych firmy Kärcher, zapraszamy na targi POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu (11-14 października 2016) na stoisko Kärcher w pawilonie 5A. Będą na nim prezentowane m.in. zamiatarka MC 130 oraz wielosezonowe nośniki narzędzi MIC 50, MIC 84 i MIC 34 C, a ostatni zaprezentuje swoje możliwości w trakcie pokazu City Truck Show.

Kärcher Sp. z o. o.
Stawowa 138-140
31-346 Kraków
Biuro obsługi klienta: +48 12 63 97 105 lub 801 811 234
Fax: +48 12 63 97 123
Email: biuro@pl.kaercher.com
www.karcher.pl