Park wodny w Rudzie Śląskiej

Już wkrótce otwarcie

1 września br. w Rudzie Śląskiej zostanie otwarty park wodny o nazwie Aquadrom. Będzie to niezwykle nowoczesny kompleks. Aquadrom to połączenie dwóch uzupełniających się stref, które swoją innowacyjnością i zakresem oferty gwarantują bogaty wachlarz wypoczynku i rekreacji.

Obiekt będzie podzielony na dwie części: strefę suchą i mokrą. W skład infrastruktury wodnej wchodzą baseny kąpielowe o różnych głębokościach, wielkościach i ze zróżnicowaną temperaturą wody. Warto zwrócić uwagę na nietypowe elementy, a zwłaszcza na basen z ruchomym dnem czy tubę dla płetwonurków o głębokości 7 m. Dodatkowo na terenie strefy będą dostępne zjeżdżalnie, fontanny, gejzery, bicze wodne oraz basen dla rodziców z dziećmi.

 

Strefa sucha to przede wszystkim rozbudowana strefa fitness, siłownia z zaawansowanym technologicznie sprzętem do treningów, trzy korty do gry w squasha i sale do zajęć grupowych – tanecznych i aerobowych. Ponadto do dyspozycji gości będzie saunarium z całorocznym ogrodem zewnętrznym oraz punkty gastronomiczne. Aquadrom (dzięki lokalizacji w sercu województwa i dogodnemu dojazdowi) ma szansę stać się ważnym podmiotem rekreacyjno-sportowym.

 


OPRACOWANIE: REDAKCJA
FOTO: PARK WODNY W RUDZIE ŚLĄSKIEJ