Reklama

Projekt Break The Borders

Projekt Break The Borders powstał w kwietniu 2015 roku. Był to cykl imprez, pokazów i warsztatów rolkowych, organizowanych w całej Polsce, mający na celu promowanie rolek, marki Tempish oraz sieci sklepów Sportrebel. Odwiedziliśmy wiele miast m.in. Rudę Śląską, Katowice, Czeladź, Łódź, Gdańsk, Kraków, Tychy, Rybnik, Malbork, Oleśnicę. Zauważyliśmy, że rolki stają się coraz bardziej popularną dziedziną aktywności fi zycznej – formą rekreacji lub po prostu odskocznią od dnia codziennego.

O projekcie

Obecnie istnieje mnóstwo szkółek i jeszcze więcej instruktorów. Dlatego postanowiliśmy reaktywować Break The Borders w innej formie. Dziś jest to projekt zrzeszający miłośników jazdy na rolkach i wrotkach, wspierający szkółki rolkowe, kluby, wrotkarnie oraz inne organizacje działające na rzecz promowania rolek. Na stronie internetowej: www.breaktheborders.pl można znaleźć ważne informacje o eventach i relacje z poszczególnych działań naszych partnerów.

Ideą projektu jest przełamanie wszelkich barier. Jest to program dostępny dla wszystkich osób związanych z rolkami i wrotkami i wszyscy mogą się przyłączyć do projektu. Warunkiem jest promowanie pozytywnego wizerunku środowiska rolkowego.

pro-0312

Dlaczego warto do nas dołączyć?

W ramach projektu można otrzymać realne wsparcie w swoich inicjatywach. Począwszy od reklamy, poprzez wsparcie w postaci sprzętu dla szkółek, na wspólnie organizowanych eventach skończywszy. Oferujemy wsparcie sprzętem marki Tempish, który aktywnie firmuje wiele inicjatyw na różnych płaszczyznach.

Reklama

  • reklama partnerów na fanpage’u: www.fb.com/letsBTBtogether/,
  • reklama partnerów na stronie internetowej: www.breaktheborders.pl,
  • wspólna reklama na ulotkach wraz z siecią sklepów Sportrebel.

Eventy

Można uzyskać wsparcie swoich eventów. Aktywnie wspieramy i uczestniczymy w wielu eventach rolkowych i wrotkarskich. Partnerzy akcji Break The Borders mogą liczyć na naszą pomoc w swoich inicjatywach w postaci nagród, gadżetów i różnych innych formach.

Zaufanie

Od 2015 roku pomagamy, wspieramy i organizujemy wiele inicjatyw. Stawiamy na pozytywny przekaz i zdrową współpracę. Zaufało nam wielu partnerów, z którymi do dziś prowadzimy wspólne akcje, za co im serdecznie dziękujemy.

A co zimą?

Na szczęście jest coraz więcej obiektów pozwalających na jazdę na rolkach w zimie. Na Śląsku mamy na przykład obiekt Skate in Park. Znajduje się on w Chorzowie przy ulicy Targowej 5, w hali targowej nr 3. Ma powierzchnię 4400 m2 i zawiera wiele atrakcji. Oprócz skateparku, przeznaczonego głównie dla wyczynowców, jest też boisko do hokeja na rolkach, tor pętla dla rolkarzy i longboardzistów, tory do jazdy slalomowej, trampoliny, mała scena.

Znajduje się tam także miejsce dla najmłodszych. Obiekt jest podzielony na kilka stref – poziomów zaawansowania, dlatego nawet część skateparkowa jest dostępna dla młodych miłośników bujania się po rampach, skoczniach i quoterach. Jeśli skatepark to dla waszego dziecka nowość, ma ono do dyspozycji jeszcze takie atrakcje jak: tor dla początkujących, tor do freestyle slalomu, strefę trampolin, boisko hokejowe, minirampę i X-Boxa.

Mając do dyspozycji taki obiekt nie zaprzestajemy swoich działań także w sezonie zimowym. Jest ich jednak trochę mniej. Planujemy rozszerzyć działalność o podobne wsparcie dla szkółek hokejowych, miłośników jazdy fi gurowej i klubów freestyle’owych.

Karolina Sobczak – 28-letnia instruktorka wrotkarstwa. Na rolkach jeździ od sześciu lat. Od sierpnia 2015 roku pracuje w dziale marketingu fi rmy Tempish Polska. Opiekuje się marką, prowadzi stronę internetową i social media, wpiera szkółki, kluby i zawody. Organizuje także pokazy, warsztaty i imprezy rolkowe w całej Polsce.

Tempish Polska Sp. z o.o.

(Ruda Śląska) ul. Wyzwolenia 189

41-710 Ruda Śląska

Karolina Sobczak

tel. kom.: 530 275 515

karolina.sobczak@tempish.pl

 

TEKST | Karolina Sobczak

FOTO | Archiwum Firmy Tempish Polska