Relacja z BUDMY i naszego seminarium!

Zakończyły się największe w Polsce i w tej części Europy targi branży budowlanej. Blok targów BUDMA, w skład których wchodziły targi BUDMA, KOMINKI GLASS oraz Centrum Budownictwa Sportowego, według wstępnych szacunków odwiedziło blisko 50 tysięcy zwiedzających!

Cztery dni targów obfitowały w odwiedzających oraz rozmowy biznesowe, a także liczne wydarzenia specjalne.

Jednym z nich było zorganizowane przez redakcję magazynu „Pływalnie i baseny” oraz „Boiska i stadiony” pierwszego z cyklu seminarium pt.:

„ZARZĄDZANIE W PRAKTYCE, PRAKTYKA W ZARZĄDZANIU”

pod patronatem merytorycznym Instytutu Rozwoju Infrastruktury Sportowej (www.firis.pl).

Pierwsza prelekcja – p. Piotra Gąszcza dotycząca praktycznych zasad wdrożeń w OSiR-ach kontroli zarządczej, spotkała się z dużym zainteresowaniem. P. Michał Gniatkowski – radca prawny reprezentujący Kancelarię Radców Prawnych Waremczuk, Bobeł &Wspólnicy  z kolei w praktyczny sposób określił sfery interesów klubów korzystających z infrastruktury sportowo-rekreacyjnej z interesami OSiR-ów. Na koniec wysłuchaliśmy kilku dobrych rad  ułatwiających zarządzanie ośrodkiem przede wszystkim w obszarach marketingu.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom seminarium za liczne przybycie, i ciekawą wymianę zdań. Dziękujemy też firmom: TT Soft, AstralPool, Barenbrug, Funam, Hein, Klafs, Menerga, Novol, Sopro, Technika Antyposlizgowa i Variopool za wsparcie, jakiego udzieliły nam przy organizacji seminarium.

ttsoftastralbarenburgfunamhein

klafsmenerga

novol

soprotechnika_anty

variopool

Już dzisiaj zapraszamy do Poznania w przyszłym roku!

BUDMA 2015, MATERIAŁY – SYSTEMY – TECHNOLOGIE, 10-13 marca 2015, Poznań