Reklama

Safe Steps – system antypoślizgowy Ezarri

Safe Steps to nazwa nowego systemu antypoślizgowego firmy Ezarri. System ten sprawia, że mozaiki są bezpieczniejsze, gładsze i łatwiejsze w czyszczeniu. Jest doskonały do zastosowań na mokrych powierzchniach wokół basenów, schodach, prysznicach, w łaźniach parowych etc. Główne cechy nowego systemu to:

  • bezpieczeństwo antypoślizgowe;
  • gładka powierzchnia – w połączeniu z łatwością w czyszczeniu mozaika jest o wiele przyjemniejsza w dotyku;
  • dostępność w szerokiej gamie kolorów i formatów.

Nowa kolekcja to perfekcyjne połączenie elegancji szkła i najwyższego poziomu bezpieczeństwa antypoślizgowego.

Bezpieczeństwo

Nowa kolekcja Safe Steps spełnia wszelkie najbardziej restrykcyjne międzynarodowe normy budowlane. Można ją stosować na wewnętrznych i zewnętrznych powierzchniach mokrych o znacznym nachyleniu.

System spełnia następujące normy dotyczące antypoślizgowości: DIN 51097 – klasa C, DIN 511310 – klasa R10 oraz Pendulum UNE-ENU 12600:2003 – Klasa 3.

Tekstura

Kolekcja Safe Steps łączy bezpieczeń- stwo z nową, o wiele przyjemniejszą w dotyku teksturą. Powierzchnia jest gładka, co ułatwia czyszczenie zarówno podczas montażu, jak i później, podczas codziennego użytkowania. Można używać zarówno domowych, jak i przemysłowych środków czystości. Mozaika jest odporna na wszystkie środki do dezynfekcji wody i spełnia warunki testu odporności chemicznej UNE-EN ISO 10545-13.

Kolekcja Safe Steps zawiera system JointPoint®, który oferuje maksymalną przyczepność i łatwość instalacji.

O firmie

Ezarri to wiodący światowy producent mozaiki szklanej z 30-letnim doświadczeniem opartym na najwyższej jakości, innowacyjności i obsłudze klienta. Firma produkuje ponad 8000 m2 mozaiki dziennie w 150 różnych opcjach kolorystycznych.

 

TEKST I FOTO | Firma CTM