Targi Gmina kolejny raz zainspirują

7-9 października 2013, Poznań

Targi Gmina, to cieszące się niesłabnącą popularnością wydarzenie skierowane do samorządowców i inwestorów. Ponownie jak w latach ubiegłych, również i tym razem stanie się ono areną wymiany doświadczeń oraz inicjacji kontaktów biznesowych zmieniających przyszłość regionów.

W trakcie targów zaprezentowana zostanie najnowsza oraz najbardziej nowatorska oferta m.in. z zakresu:  małej architektury, mebli miejskich, usług IT, czy chociażby organizacji eventów. Mocnym punktem programu będzie bogaty program merytoryczny poświęcony istotnym zagadnieniom dla jednostek samorządowych.

 

Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA odbywają się razem z Salonem Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD. Jest to prestiżowe miejsce prezentacji oferty samorządów, słynące z inicjowania owocnych kontaktów biznesowych.
Gmina to nie tylko bogata i różnorodna oferta, ale także platforma do dyskusji i wymiany doświadczeń. Organizatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, czego efektem jest organizowany po raz drugi, przy współpracy z dziennikiem Rzeczpospolita, Kongres Samorządów GMINA (8-9 października).To właśnie w jego trakcie, w pawilonie nr 15 – jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów konferencyjnych w Polsce, prowadzone będą dyskusje na najbardziej istotne dla samorządowców tematy: fundusze unijne na lata 2014-2020, czy też finansowanie inwestycji samorządowych oraz inwestycji infrastrukturalnych. Patronat nad tym wydarzeniem objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.Ostatnią edycję targów GMINA, salonu INVESTFIELD oraz trwające jednocześnie targi POLEKO i KOMTECHNIKA odwiedziło ponad 21 tysięcy osób. Aby wziąć udział w targach, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.mtp24.pl, gdzie w prosty sposób użytkownik poprowadzony zostaje przez proces zakupu biletu.

Więcej o wydarzeniach na:
www.gmina.mtp.pl
www.investfield.mtp.pl
www.kongresgmina.pl

TEKST: TARGI GMINA
FOTO: TARGI GMINA