Reklama

Witamy w nowej odsłonie

Firma Fluidra połączyła się z firmą Zodiac – wysokiej klasy amerykańskim producentem techniki basenowej. Siedziba nowej struktury w USA znajduje się w San Diego, natomiast centrala obsługująca cały świat mieści się w Barcelonie

 

Obecnie w portfolio firmy znajduje się szereg najznakomitszych, solidnych marek. Klienci mogą korzystać z najlepszych produktów mających zastosowanie zarówno na rynku basenów publicznych, jak i prywatnych. Fluidra jest obecna na całym świecie, jej oddziały mieszczą się w 46 krajach. Posiadamy 37 własnych fabryk i centrów produkcyjnych.

flu-0301

Nowa Fluidra zatrudnia obecnie 5500 pracowników, tworząc tym samym największą firmę w sektorze basenowym na świecie. Firma zatrudnia wielu specjalistów odpowiedzialnych za rozwój technologii, innowacje i poszukiwanie rozwiązań, które zwiększą zyskowność klientów. Działy badawczo-rozwojowe pracują nad takimi zagadnieniami jak: zwiększanie wydajności energetycznej urządzeń (np. pomp), robotyka czy wykorzystywanie możliwości związanych z obecnością w Internecie.

Misja – idealny basen i strefa wellness

Firma podąża za klarownymi wartościami i chce realizować misję, która polega na stworzeniu idealnych warunków współpracy i zdobywaniu doświadczenia na polu techniki basenowej i wellness. Dzięki temu, że jest bardzo skoncentrowana na swojej misji, potrafi skutecznie pomnażać zyski wszystkich współpracujących z nią podmiotów. Przede wszystkim chodzi tu o klientów z branży basenowej, ale są to również inwestorzy, użytkownicy basenów, generalni wykonawcy, architekci, przedstawiciele samorządów oraz sektora prywatnego. Fluidra stawia przede wszystkim na:

  • współpracę z klientem – firma tworzy nową wartość dodaną dla swoich klientów,
  • doskonałość i innowacyjność – nieustannie się doskonali, a jej celem jest bycie najlepszym na rynku,
  • naukę i adaptację – liczy się otwartość, elastyczność i pozytywne nastawienie,
  • pracę zespołową – jeden plus jeden to więcej niż dwa! Klient jest częścią zespołu,
  • uczciwość i zaufanie – współpraca z firmą Fluidra jest jasna, klarowna i oparta na uczciwych zasadach,
  • dążenie do sukcesu jest pasją – liczy się od – danie sprawie, odpowiedzialność i podchodzenie do powierzonych spraw z powagą.

Oficjalna prezentacja już niedługo

Nowa Fluidra będzie obecna na targach branżowych w Lyonie – Piscine Global Euro – pe – w listopadzie 2018 r. W tym czasie nastąpi oficjalna prezentacja nowej organizacji. Obecnie w ofercie firmy dostępne są takie marki jak: Jandy, AstralPool, Polaris, Zodiac, CTX Professional, GRE. W portfolio firmy znajduje się o wiele więcej marek i produktów, dostępnych na zasadzie wyłączności dystrybucji lub reprezentowania danej mar – ki na rynku polskim. Żeby dowiedzieć się więcej na temat nowej Fluidry zapraszamy na strony: www.fluidra.com oraz na lokalną stronę www.astralpool.pl.

Zapraszamy do współpracy!

 

Eloi Planes, Executive President korporacji Fluidra

Udane zakończenie fuzji firmy Fluidra i Zodiac pozycjonuje nas jako lidera światowej branży basenowej. Po połączeniu mamy najbardziej rozpoznawalne marki, szeroki portfel innowacyjnych produktów i rozwiązań oraz silną pozycję finansową. Te zalety pozwalają na stworzenie znaczących korzyści dla pod – miotów z nami powiązanych – klientów, udziałowców oraz pracowników. Nasza przyszłość zapowiada się bardzo dobrze.

Bruce Brooks, CEO nowej Fluidry

Cieszę się, że będę mógł pracować z nowym zespołem i tworzyć organizację, która wyróżnia się w branży. Będziemy się kierować jasnymi wartościami, koncentrując się na przekraczaniu potrzeb naszych klientów. Chcemy, żeby klienci dostawali większy zwrot z prowadzonej działalności biznesowej i sprostamy temu wyzwaniu, dzięki stosowaniu praktycznych innowacji.

Fluidra Polska Sp. z o.o.

al. Armii Krajowej 61

50-541 Wrocław

tel.: 71 360 49 30

office@astralpool.pl

www.astralpool.pl

 

TEKST I FOTO | Firma Fluidra