Reklama

Kierunki rozwoju, metody efektywnego zarządzania i przykłady oszczędności na pływalniach krytych, w ośrodkach sportu i rekreacji .

Sobieszewo 20-22 maj 2015r.

 

Szanowni Państwo,

Pragnę zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XVIII Seminarium basenowym – w terminie 20-22 maja 2015 w Sobieszewie k/Gdańska.

Tematyka tegorocznego seminarium to głównie kwestie dotyczące metod efektywnego zarządzania obiektami, jak również tematy z zakresu możliwości oszczędnego gospodarowania energią. Nie zabraknie omówienia problematycznych spraw z zakresu technologii uzdatniania wody, prawa cywilnego, ratownictwa, jak również „gorącego tematu” dotyczącego Wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego z 08.10.2014 r., który ma szansę przerodzić się w jeszcze gorętszy – o ile ukaże się długo oczekiwane rozporządzenie.

Naszymi gośćmi będą profesjonaliści, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą praktyczną. Seminarium to przede wszystkim Państwo, czyli uczestnicy, którzy swoją aktywnością i stawianymi pytaniami, kształtują klimat i przebieg całego spotkania. Nowe tematy to sugestie wyrażone w ankietach z poprzednich edycji seminariów i zaobserwowane trendy zmianna rynku. Postaram się, aby każdy z uczestników znalazł coś ciekawego dla siebie.Zachęcam do zapoznania się z większą ilością informacji na stronie Fundacji, która jest na bieżąco aktualizowana.

Elżbieta Kiejno

OSOBY DO KONTAKTU

Elżbieta Kiejno, tel.: 691 114 312
email: ela.k@gfw.pl
Aleksandra Jato-Mrozik  tel. 605 207 187
email ola.m@gfw.pl

 

Do pobrania:

 

Program seminarium

Karta zgłoszeniowa