Reklama

Sauny Klafs

Kurs na sukces

Na przestrzeni ostatnich lat nastąpił silny wzrost zainteresowania obiektami rekreacyjno-sportowymi, aquaparkami i pływalniami w zakresie wyposażenia i funkcjonalności obszarów spa & wellness, co było konsekwentną odpowiedzią branży na rosnące wymagania klientów.

Oprócz klasycznej, fińskiej sauny, klienci oczekują dzisiaj – co jest zupełnie naturalne – różnorodnych ofert wellness. Obecne kompleksy spa & wellness to kilka obszarów – począwszy od sauny i jej różnorodnych odmian, poprzez strefę łaźni parowych, strefy schładzania i wypoczynku, na strefach zabiegowych kończąc.Bogactwo oferty
Zanim gotowy plan części spa & wellness zostanie zrealizowany, koniecznie musimy udać się do specjalistów z branży. Każdy pomysł musi być poprzedzony profesjonalnym doradztwem, żeby móc zrealizować najbardziej ekskluzywne i ambitne projekty. Ważnym elementem jest również to, żeby firma realizująca projekt spełniała najwyższe standardy jakości obowiązujące na rynku, miała własne placówki rozwojowe i produkcyjne, mogące tworzyć całą gamę indywidualnie opracowywanych elementów wyposażenia spa. Inwestor musi mieć możliwość zapoznania się z bogatą, a zarazem zróżnicowaną ofertą proponowanych saun, łaźni parowych, caldariów, tepidariów, systemów natrysków, łaźni solankowych, błotnych, grot lodowych czy śnieżnych. I to niezależnie od tego, czy inwestora interesują jedynie akcesoria do sauny, czy też kompletna łaźnia parowa. Oferta musi być kompleksowa, spełniająca oczekiwania i potrzeby klienta. Musi spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i normy jakościowe obowiązujące w Polsce i Unii Europejskiej. Żeby niezawodnie usatysfakcjonować najbardziej wymagających klientów, producent zespołów saunowo-łaźniowych musi mieć wieloletnie doświadczenie w produkcji, a także wiele obiektów referencyjnych, dzięki którym możemy więcej się dowiedzieć na temat proponowanych rozwiązań. Najlepszym dowodem jakości, ekonomiczności i popularności naszych urządzeń „sauna & spa” są zadowoleni klienci, dlatego ważnym elementem jest podjęcie decyzji, z kim obieramy kurs na sukces.

 

Dobre podejście
Żeby nasz obszar wellness odniósł sukces, musi charakteryzować się indywidualnym designem. Mało kto potrafi połączyć te dwie strony, które firma Klafs już od lat łączy, harmonijnie wypełniając maksymę o jedności ciała i umysłu. Wraz z renomowanymi designerami, takimi jak Henssler & Schultheiss, regularnie wychodzimy z zaskakującymi, nowymi pomysłami na wellness. Innowacyjność, kompleksowość, wysoka jakość produktów i rozwiązań w obszarze wellness daje inwestorom bardzo mocne argumenty przewagi na rynku.

 


TEKST I FOTO: FIRMA KLAFS