Zjeżdżalnie wodne – bezpieczna atrakcja

Wizytówką wszystkich parków wodnych, aquaparków, pływalni i kąpielisk są atrakcje basenowe. Zjeżdżalnie wodne cieszą się wśród użytkowników największą popularnością i są gwarantem dobrej zabawy. W każdym województwie w Polsce można znaleźć przynajmniej kilkanaście obiektów, w których wodne atrakcje stanowią kluczową zachętę do korzystania z usług danego ośrodka. Coraz wyższe oczekiwania klientów świadczą o potrzebie tworzenia miejsc atrakcyjnych rekreacyjnie.

Gwarancja świetnej rozrywki wiąże się z zapewnieniem należytego bezpieczeństwa w trakcie użytkowania. Obecnie klienci cenią zarówno jakość i ilość atrakcji wodnych, jak i komfort podczas użytkowania. Czynników jest tyle, ile gustów. Zadowolenie wymagających klientów gwarantuje ponowne wizyty, które generują przychody dla ośrodka. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa korzystającym z wodnej rekreacji konieczne jest wykonywanie okresowych przeglądów stanu technicznego wszystkich dostępnych atrakcji basenowych.

Grunt to wybór

Na lokalnym rynku roi się od serwisantów świadczących usługi w zakresie wyspecjalizowanego budownictwa, znających rzekomo specyfikę produktów wykonanych z laminatów poliestrowo-szklanych. Tymczasem najmniejsze ingerencje słabo znających tematykę napraw i serwisu zjeżdżalni mogą w rezultacie doprowadzić do pogłębiania defektów zagrażających zdrowiu użytkowników.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim klientom i zarządcom obiektów sportowo rekreacyjnych, tj. basenów, pływalni, aquaparków, kąpielisk, powstała specjalistyczna firma serwisowa LamSerwis s.c. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy w branży produkcyjnej oraz zdobytym kwalifikacjom serwisowym i produkcyjnym firma świadczy szeroki zakres usług związanych z: eksploatacją, obsługą techniczną, serwisem wyrobów wykonanych z laminatów poliestrowo-szklanych oraz urządzeń i elementów współpracujących.

Priorytety zawsze takie same

Z roku na rok powstaje coraz większa liczba obiektów o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Innowacyjne modernizacje pomieszczeń basenowych objęte są czasowym okresem gwarancyjnym, stale kontrolowanym pod względem technicznym przez producentów znanych marek. Z chwilą upływu terminu gwarancji pojawiają się trudności związane z serwisowaniem.

LamSerwis jest przygotowany na każdą okoliczność, ponieważ główną specjalizacją firmy jest naprawa i konserwacja zjeżdżalni wodnych i atrakcji basenowych. Specjaliści z branży serwisowej podołają największym trudnościom związanym z naprawami laminatu oraz konstrukcji wsporczej. Eliminowanie zagrożeń wynikających z ciągłej eksploatacji urządzeń oraz konserwacja powierzchni laminatowych to najważniejsze z działań podejmowanych przez firmę.

Praktyka znaczy doświadczenie

Urządzenia atrakcyjne wizualnie wpływają na zainteresowanie użytkowników. Konieczna konserwacja chroni przed zgubnym działaniem czynników atmosferycznych (przy zjeżdżalniach zewnętrznych) oraz środowiska wewnątrz obiektów. Fachowe poradnictwo w zakresie konserwacji i utrzymywania atrakcji w stanie poprawnym i czynnym jest atutem firmy LamSerwis. Oferta obejmuje zakres czynności serwisowo-naprawczych, konserwatorskich, robót okołobudowlanych i przeglądowych w zakresie stanu technicznego, instalacji elektrycznej, konstrukcji wsporczej.

Komfort i oszczędność

Z myślą o ograniczeniu kosztów energetycznych związanych z utrzymywaniem odpowiedniej temperatury powietrza i wody wewnątrz obiektów stworzono izolacyjne pokrywy uszczelniające montowane przy wlotach i wylotach zjeżdżalni. Zarządcy obiektów w Polsce mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnym produktem, dzięki któremu ograniczyli nakłady grzewcze. Rozsądna cena produktu wraz z montażem przekonała o praktycznym zastosowaniu pokrywy i oszczędnościach na przyszłość.

Jakość gwarancją przyszłości

Program współpracy z firmą jest indywidualnie dostosowany do potrzeb i możliwości potencjalnego zarządcy. Udzielane gwarancje na wszystkie wykonywane usługi przez firmę LamSerwis dają poczucie bezpieczeństwa w zakresie funkcjonowania atrakcji oraz jakości wykonawstwa, a krótki czas reakcji w przypadku jakichkolwiek problemów technicznych eliminuje problem długotrwałego unieruchomienia atrakcji.

Najlepszą jakością rozrywki jest świadomość bezpieczeństwa.

 

TEKST | Anna Kyrcz
FOTO | Piotr Bernat