EKSPERCI

Zadaj bezpośrednio pytanie jednemu z naszych ekspertów z dziedziny, która Ciebie interesuje:

 

Ceramika basenowa:

serapool

 

SeraPool Polska: polska@serapool.pl

reviglass

 

 

Chemia basenowa:

alartus

 

Artur Fabin: alartus@wp.pl

bassau

 

Ireneusz Rawza: info@bassau.pl

funam

 

Cezary Grossman: cezary.grossman@funam.pl

 

Folie basenowe:

baspol

 

Elżbieta Banachiewicz: ela@baspol.com.pl

renolit

 

 

Finansowanie/dotacje dla samorządów:

amt_partner

 

Dawid Drobnić: d.drobnic@amtpartner.pl

 

Kogeneracja:

aqua_lasb

 

Michał Rodak: mrodak@ces.com.pl

 

Kontrola, badanie wody basenowej:

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

aqualab

 

Aneta Burda: aburda@aqualab.pl

palintest

 

Cezary Grossman: cezary.grossman@funam.pl

 

Materiały budowlane:

budmech_001

 

Łukasz Różański: lukasz.rozanski@budmech.pl

sopro

 

Tomasz Stępień: tomasz.stepien@sopro.pl

iberia

 

 

Niecki ze stali nierdzewnej:

esm

 

Władysław Sobiech: w.sobiech@transcom.pl

pekmont

 

Michał Peciakowski: michal.peciakowski@pekmont.pl, tel. kom.: 602 774 106

 

Odkurzacze basenowe:

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

dolphin_2

 

Cezary Grossman: cezary.grossman@funam.pl

mariner

 

 

Oświetlenie LED:

alartus

 

Artur Fabin: alartus@wp.pl

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

 

Pompy basenowe:

ebara

 

Jacek Adamski: j.adamski@ebara.com.pl

herborner

 

 

Prawo:

weremczuk_partner

 

 

Michał Gniatkowski: michal.gniatkowski@wbwlegal.pl

 

Remonty, naprawy, budowa:

transcom

 

Władysław Sobiech: w.sobiech@transcom.pl

sopro

 

Tomasz Stępień: tomasz.stepien@sopro.pl

 

Renowacje zjeżdżalni:

lamserwis

 

Piotr Biernat: lamserwis@lamserwis.pl

 

Systemy ESOK:

logo-alsanit

 

Ewa Piwecka: doradca@alsanit.pl

basesystem

 

Jacek Leśniak: jacek@basesystem.pl

lsi

 

Krzysztof Skibiński: kskibinski@lsisoftware.pl

ttsoft

 

 

Systemy zarządzania wodą:

rada

 

Jarosław Jurkanis: jurkanis@rada-armatura.pl

karcher

 

 

Szafki basenowe i przebieralnie:

logo-alsanit

 

Ewa Piwecka: szafki@alsanit.pl

Technologie Antypoślizgowe:

technika_anty

 

 

Technologie uzdatniania wody:

funam

 

Cezary Grossman: cezary.grossman@funam.pl

prominent

 

Jacek Buchwald: j.buchwald@prominent.pl

transcom

 

Władysław Sobiech: w.sobiech@transcom.pl

wapotec

 

Utrzymanie czystości:

karcher

 

 

Wellness&SPA:

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

cpa

 

Tomasz Bryśkiewicz: t.bryskiewicz@cpa-piscine.it

klafs

 

Grzegorz Szymkowski: grzegorz.szymkowski@klafs.pl

saunaline

 

Renata Suchecka: r.suchecka@poolcs.pl

iberia

 

Marcin Dałek:   biuro@mozaika-basenowa.pl

wardein_100

 

Maciej Joński: wardein@wardein.pl

 

Wentylacja/Klimatyzacja:

 

Andrzej Paczkowski: apacz53@o2.pl

menerga

 

Krzysztof Kolaszewski: krzysztof.kolaszewski@menerga.pl

 

Wyposażenie:

logo-alsanit

 

Michał Grabicki: wschod@alsanit.pl

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

baspol

 

Elżbieta Banachiewicz: ela@baspol.com.pl

 

reklama_baspol_press

 

Wojciech Gąsławski: wojtek@baspol.com.pl

basenhurt

 

Marek Rzepecki: biuro@basenhurt.pl

cpa

 

Tomasz Bryśkiewicz: t.bryskiewicz@cpa-piscine.it

euroteam

 

Konrad Działa: konrad@euroteamtrader.pl

sporttrend

 

Maciej Szuprowski: maciej@sporttrend.pl

variopool

 

Marcin Ryszkiewicz: m.ryszkiewicz@variopool.pl

 

Zjeżdżalnie:

wiegant

 

Marcin Ryszkiewicz: m.ryszkiewicz@variopool.pl