EKSPERCI

Zadaj bezpośrednio pytanie jednemu z naszych ekspertów z dziedziny, która Ciebie interesuje:

 

Ceramika basenowa:

serapool

 

SeraPool Polska: polska@serapool.pl

 

Chemia basenowa:

funam

 

Cezary Grossman: cezary.grossman@funam.pl

 

Folie basenowe:

baspol

 

Elżbieta Banachiewicz: ela@baspol.com.pl

 

Kontrola, badanie wody basenowej:

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

palintest

 

Cezary Grossman: cezary.grossman@funam.pl

 

Niecki ze stali nierdzewnej:

esm

 

Władysław Sobiech: w.sobiech@transcom.pl

 

Odkurzacze basenowe:

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

dolphin_2

 

Cezary Grossman: cezary.grossman@funam.pl

mariner

 

 

Oświetlenie LED:

 

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

 

Parkingi dla kamperów:

campersystem-logo-RGB-150

 

Bogusz Trepka: tel. +48 501-869-202

 

Pompy basenowe:

herborner

 

 

Prawo:

weremczuk_partner

 

 

Michał Gniatkowski: michal.gniatkowski@wbwlegal.pl

 

Remonty, naprawy, budowa:

transcom

 

Władysław Sobiech: w.sobiech@transcom.pl

 

Technologie uzdatniania wody:

funam

 

Cezary Grossman: cezary.grossman@funam.pl

prominent

 

Jacek Buchwald: j.buchwald@prominent.pl

transcom

 

Władysław Sobiech: w.sobiech@transcom.pl

wapotec

 

 

Wellness&SPA:

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

 

Wentylacja/Klimatyzacja:

 

Andrzej Paczkowski: apacz53@o2.pl

 

Wodne tory przeszkód:

watermania_100

 

Adrian Wyrobek:  a.wyrobek@watermania.pl

 

Wyposażenie:

astral

 

Lidia Konopka: lkonopka@astralpool.pl

baspol

 

Elżbieta Banachiewicz: ela@baspol.com.pl

 

reklama_baspol_press

 

Wojciech Gąsławski: wojtek@baspol.com.pl

sporttrend

 

Maciej Szuprowski: maciej@sporttrend.pl

variopool

 

Anna Wojdała: a.wojdala@variopool.pl

 

Zjeżdżalnie:

wiegant

 

Anna Wojdała: a.wojdala@variopool.pl