Reklama

ESOK

Najnowsza wersja

Najnowsza wersja systemu ESOK firmy TT Soft jest wyposażona (poza standardami rynkowymi) w autorskie i innowacyjne rozwiązania przyczyniające się do zwiększenia efektywności zarządzania obiektem.

Wielopodmiotowość – opcja programu pozwalająca na analizę sprzedaży kilku podmiotów gospodarczych współdzielących pomieszczenia obiektu. Jedna platforma rozliczeń, raportowania, zestawień sprzedażowych oraz współdzielona baza danych pozwala na dokładne określenie miejsc generowania poszczególnych części przychodu obiektu, dokładne rozliczenie z najemcami pomieszczeń oraz organizowanie akcji marketingowych we współpracy z partnerami.

Replikacja – to moduł replikacji baz danych, który pozwala na współdzielenie jednej bazy danych (klientów, towarów, taryf) dla kilku różnych obiektów (niekoniecznie o charakterystyce pływalni). Jest to unikalne rozwiązanie na rynku. Organizacje, które wdrożyły system replikacji pomiędzy swoimi obiektami, wykazują znaczną efektywność kosztową i organizacyjną (m.in. baseny w Białymstoku, Gliwicach, Piotrkowie Trybunalskim, Lubinie i Warszawie).

 


ŹRÓDŁO: ttsoft.pl