I Ogólnopolskie FORUM LOJALNOŚCIOWE

26-27.05.2014 r. w Białce Tatrzańskiej w Hotelu Bania Thermal & Ski oraz Termach Białka odbędzie się I Ogólnopolskie FORUM LOJALNOŚCIOWE dla prezesów, zarządzających oraz kierowników marketingu centrów wodnej rekreacji (parki wodne, termy, baseny i pływalnie).

Tematem przewodnim I Ogólnopolskiego Forum Lojalnościowego będzie budowa skutecznych i efektywnych programów lojalnościowych dla centrów wodnej rekreacji. Nie trzeba udowadniać, jak istotne ze względów ekonomicznych oraz społecznych są prawidłowo budowane relacje z klientem. Pozyskanie lojalności klienta pozwala nie tylko na obniżenie kosztów marketingu; wzrost liczby stałych klientów już o 5% przekłada się na poprawę wyników bilansowych nawet o 25%.

Zaproszeni zagraniczni oraz krajowi eksperci zaprezentują podczas wiedzę oraz narzędzia pozwalające na skuteczne pozyskiwanie lojalności klientów. Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób zbudować efektywny program lojalnościowy odpowiadający polskim warunkom zarządczym i marketingowym. Będą mogli skorzystać również z bezpłatnych konsultacji z doradcami branżowymi – specjalistami ds. marketingu w centrach wodnej rekreacji oraz usług wellness & spa. Swój udział w Forum potwierdzili już przedstawiciele Europejskiej Federacji Parków Wodnych (European Waterpark Association), a także firmy Haslauer GmBH – lidera branży wellness & spa.

Na zakończenie Forum każdy z uczestników otrzyma certyfikat kompetencyjny.

Rezerwacje i informacje:

tel./fax: (12) 633 62 20
kom.: 601 594 450, 601 678 450
e-mail: parkiwodne@kphoga.pl

www.kphoga.pl

Zgłoszenia na Forum przyjmujemy mailowo oraz faksem. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!

Zespół K&P Consulting Parki Wodne

Dokumenty do pobrania:

Zaproszenie: Forum_zaproszenie

Program: Forum_program

Formularz zgłoszeniowy: Forum formularz zgłoszeniowy

listwa_mała