Innowacyjna technologia

Technologia Hytect (dostępna na rynku od kilku lat) wciąż zadziwia swoim działaniem i innowacyjnością. Dzięki odpowiedniemu składowi szkliwa, z zastosowaniem m.in. dwutlenku tytanu, oferujemy ciągle jeszcze unikalne płytki ceramiczne o działaniu antybakteryjnym, antygrzybiczym, dające się łatwiej utrzymywać w czystości, a także poprawiające jakość powietrza w pomieszczeniach.

Z niewielkimi wyjątkami, całe spektrum naszej specjalistycznej ceramiki basenowej jest produkowane w tej rewelacyjnej technologii, która umożliwia powstawanie innowacyjnych, ekologicznych obiektów basenowych zarówno w środowiskach prywatnych, jak i publicznych.

Szczególnie w czasach, gdzie ekologia i jakość powietrza są dyskutowane każdego dnia, warto rozważyć zastosowanie płytek ceramicznych w technologii Hytect, marek handlowych Agrob Buchtal i Jasba, które podniosą standard i ułatwią użytkowanie każdej realizacji basenowej, nadając jednocześnie miano obiektu ekologicznego i innowacyjnego. Zapraszamy do współpracy architektów, firmy handlowe i wykonawcze, a także inwestorów prywatnych.

tel. kom.: 601 706 757 lub 693 130 716, biuro@agrob-buchtal.pl, www.agrob-buchtal.de