Marka EOS to idealny wybór osprzętu do saun publicznych

Piec Mega

To najsilniejszy elektryczny piec do saun przeznaczony do obiektów publicznych. Jego moc jest dostępna od 55 do 160 m3 z komorą na kamienie 120 kg. Pozwala na wykonywanie spektakularnych sauna eventów. Jego konstrukcja została wzmocniona wysokiej jakości stalą szlachetną wykończoną powłoką antracytową.

Piec Zeus

To designerski piec saunowy w luksusowej klasie o unikalnym wzornictwie. Jego wyjątkowość stanowi okrągła obudowa wykonana ze wzmocnionej konstrukcji stalowej z imponującym koszem na kamienie o wadze 100 kg. Idealny do saun komercyjnych o kubaturze od 14 do 75 m3. Opcjonalnie można go wyposażyć w reling ochronny 360o lub 270º wykonany z różnych rodzajów drewna, doskonale uzupełniający konstrukcję pieca.

Emotouch 3

To niezwykle innowacyjny system sterowania za pomocą ekranu dotykowego nadający się zarówno do klasycznej fińskiej sauny, jak i do sauny wilgotnej. Z dodatkowymi modułami nadaje się również do sterowania kabinami na podczerwień, łaźniami parowymi i hammam. Emotouch 3 to cyfrowe centrum sterowania obsługujące do 8 kabin jednocześnie za pomocą tylko jednego panelu sterowania (z dodatkowymi jednostkami zasilania). Dzięki niemu można zastąpić 8 osobnych, pojedynczych urządzeń.

Sterownik ten został wyposażony w 7-calowy pojemnościowy, kolorowy ekran dotykowy z unikalnym interaktywnym interfejsem użytkownika, który zapewni łatwość obsługi. Dzięki modułom opcjonalnym można łatwo dodać inne praktyczne funkcje – sterowanie kolorowym światłem, muzyką, zdalnym uruchamianiem itp. Emotouch 3 to jednostka sterująca, która sprawi, że sauna lub centrum odnowy biologicznej stanie się prawdziwym przeżyciem zarówno dla użytkowników prywatnego, jak i komercyjnego saunowania. Menu jest dostępne w 20 językach.

Basen i Sauna Sp. z o.o.

tel.: 52 340 25 40, office@basenisauna.pl, www.basenisauna.pl