Nowy sterownik do sauny

Sterownik sauny został zaprojektowany tak, by spełniał wszystkie wymagania użytkowników i był przy tym klasycznie elegancki. To jednocześnie panel dotykowy, sterownik pieca sauny z odczytem aktualnej temperatury i wilgotności oraz dobrej klasy zestaw muzyczny. Wykorzystano w nim nowinki technologiczne podnoszące poziom komfortu podczas relaksujących kąpieli.

Tryb eco został stworzony specjalnie po to, by oszczędność energii była realna, a nie teoretyczna. Stopień wykorzystania mocy pieca zależny jest od zapotrzebowania na nią. Sterownik automatycznie dostosowuje poziom grzania w zależności od aktualnej temperatury panującej w saunie. Bardzo istotnie wpływa to na stałość temperatury, jak i żywotność samych elementów grzejnych sauny.

Miłośnikom oświetlenia firma oferuje elastyczny wybór kolorów. Nie ogranicza się on do standardowego mieszania barw, lecz daje możliwość wyboru palety interesujących nas kolorów, które zmieniają się delikatnie, nie rażąc swoją dysproporcją. W saunie zostały wkomponowane dwa źródła świateł sterowanych autonomicznie, by pobudzić zmysł wzroku podczas kąpieli.

www.saunaline.pl