Odkurzacze basenowe firmy Mariner 3S

Mariner 3S – szwajcarskie odkurzacze basenowe

40 lat doświadczeń w czyszczeniu basenów. Mariner 3S jest w Niemczech, krajach Beneluksu, Szwajcarii i Austrii niekwestionowanym liderem w dziedzinie technologii z udziałem w rynku ponad 80% w obszarze profesjonalnego czyszczenia basenów.

Ponad 40 lat doświadczenia, ciągły rozwój, innowacyjne technologie, niezawodność, doskonała obsługa klienta w zakresie sprzedaży i serwisu, prowadzą do wysokiego poziomu akceptacji sprzętu przez klientów.

Urządzenia charakteryzują się m. in. bezobsługowymi komponentami (pompa/silniki), możliwością automatycznej pracy na zasadzie „tor za torem“, jak również pracą urządzenia w zakresie niskiego, bezpiecznego napięcia poniżej 30V zgodnie z norma DIN VDE 0100-702.
Cechą szczególną urządzeń Mariner 3S clubliner jest również możliwość pracy w wodzie o głębokości zaledwie 20cm i uzyskania tam równie dobrego efektu czyszczenia.

Ponadto, niezawodna funkcja automatyki, pozwalająca na w pełni automatyczne czyszczenie dna basenu przez noc, powodując tym samym znaczne oszczędności czasu pozostawiając więcej czasu na ważne czynności.

Wydajność i funkcjonalność urządzeń Mariner 3S można najlepiej doświadczyć bezpośrednio podczas prezentacji u Klienta na basenie.

Kontakt telefoniczny: 797 745 463