Ogłoszenie o pracę

Variopool Polska Sp. z o.o. dynamicznie rozwijająca się firma z kapitałem holenderskim, będąca liderem w swojej branży, chcąc poszerzyć swoją działalność i dynamicznie zdobywać nowe rynki, prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:: Handlowiec.

Rozwój naszej działalności powoduje, iż poszukujemy osób, które po przeszkoleniu będą pełniły samodzielną pracę na wymienionym stanowisku.

Tworzymy zgrany zespół pasjonatów, do którego chętnie przyjmiemy osoby chcące się rozwijać w stabilnej i profesjonalnej firmie.

Twoje zadania:

  • godne reprezentowanie firmy w kontaktach zewnętrznych
  • realizacje planów sprzedaży
  • budowanie dobrych relacji z Klientami i innymi uczestnikami rynku
  • regularne badanie rynku (w tym informacje o działaniach konkurencji)
  • prawidłowe prowadzenie dokumentacji
  • dbałość o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • umiejętność obsługi MS Office
  • umiejętność współpracy i nawiązywania kontaktów
  • zdolność analitycznego myślenia oraz nastawienie na realizację celu
  • kreatywność, samodzielność
  • dyspozycyjność – częsta praca w delegacji
  • prawo jazdy kat. B (czynne)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na: a.wojdala@variopool.pl

Prosimy o dopisanie w e-mailu oraz CV następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”