Piscine 2010

Targi tuż tuż…

Wyczekiwane z niecierpliwością przez całą branżę międzynarodowe targi Piscine 2010 odbędą się w Centrum Wystawowym i Kongresowym Eurexpo w Lyonie w dniach 16-19 listopada br.

Bazując na sukcesie imprezy z 2008 roku targi Piscine ponownie przyciągną przedstawicieli całego rynku basenowego i zaprezentują trzy powiązane ze sobą imprezy: Piscine – światowy pokaz spa i prywatnych basenów, Aqualie – wystawę dla ośrodków sportów wodnych i wellness oraz Wellgreen – pokaz projektów zewnętrznych i otoczenia basenów. Wszechstronne i innowacyjne targi Piscine 2010 to idealna okazja do zobaczenia w jednym miejscu wszystkich najnowszych urządzeń i usług związanych z ośrodkami spa i basenami, a także możliwość obejrzenia fascynujących prezentacji, nawiązania przydatnych kontaktów biznesowych i poznania przyszłych trendów.

 

Piscine dla profesjonalistów
Targi Piscine 2010, dedykowane profesjonalistom z sektora prywatnych basenów i ośrodków spa, zaprezentują wszelkie dostępne dla nich rozwiązania i usługi. Przedstawiając różnorodną i innowacyjną ofertę branżową, Piscine 2010 zostaną podzielone na 5 obszarów, aby ułatwić zwiedzającym poruszanie się po targach:
1. Konstrukcja i instalacja (Construction and Installation) – dotyczący tworzenia, przekształcania i odnawiania basenów krok po kroku (obudowa, wodoszczelność, dekoracja itp.).
2. Ochrona i bezpieczeństwo na basenie (Pool Protection and Safety), zgodnie z najnowszymi standardami (alarmy, zabezpieczenia, walce itp.).
3. Urządzenia i akcesoria (Equipment and Accessories).
4. Fitness i wellness (Fitness and Wellness), prezentujący rozwiązania dla ośrodków spa, saun tureckich itp.
5. Usługi (Services) proponowane przez biura projektowe i przemysł.

 

Aqualie dla ciekawych
Aqualie to jedyna impreza we Francji poświęcona projektowaniu, budowie, odnawianiu i wyposażaniu publicznych basenów, ośrodków sportów wodnych i wellness. Aqualie zaprezentuje szeroką gamę rozwiązań zaprojektowanych specjalnie dla fachowców z sektora sportów wodnych i wellness – od projektu do obsługi, poprzez budowę, wyposażenie i zarządzanie, pozwalające zapewnić użytkownikom zarówno dobrą zabawę, jak i bezpieczeństwo. Odbywający się w tym samym czasie co Aqualie dwunasty kongres Aqualie dotyczący publicznych basenów i ośrodków sportów wodnych, a także czwarte spotkanie Aqualie związane z wellness – zaprezentują bogaty program wykładów, dostosowanych specjalnie do potrzeb założycieli ośrodków sportów wodnych i centrów wellness.

 

Wellgreen dla wymagających
Nieodzownym dopełnieniem imprez Piscine i Aqualie jest salon Wellgreen, przeznaczony dla konstruktorów basenów, projektantów krajobrazu, specyfikatorów i lokalnych władz, poszukujących oryginalnych pomysłów związanych z tworzeniem i zagospodarowywaniem nowych przestrzeni mieszkalnych wokół basenów. Wellgreen prezentuje szeroki zakres rozwiązań w zakresie zewnętrznych mebli i urządzeń, chodników i nawierzchni, zewnętrznego oświetlenia, rozwiązań stosowanych w kształtowaniu krajobrazu, które poprawią komfort, estetykę i walory ekologiczne projektów.

 


OPRACOWANIE: REDAKCJA