Reklama

Szkolenia Pool Sauna Academy

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach- Techniki zgrzewania wykładzin basenowych, organizowanych przez Szkołę Pool Sauna Academy.

Szkolenia ukierunkowane są na zdobycie praktycznych umiejętności zawodu. Oddany do użytku tor treningowy został zbudowany tak, aby wszyscy uczestnicy szkolenia mogli trenować swoje umiejętności jednocześnie na indywidualnych stanowiskach pracy. Organizator zapewnia wszystkie niezbędne materiały oraz narzędzia do ćwiczeń praktycznych. Wyposażenie toru treningowego to najwyższej klasy produkty cenione od wielu lat na rynku jak Hugo Lahme czy wykładziny Elbe blue Line. Zajęcia prowadzone są pod okiem doświadczonego niemieckiego trenera.

Nauka odbywa się na dwóch poziomach. Pierwszy przeznaczony jest dla osób początkujących, obejmuje naukę foliowania basenów prostokątnych ze schodami prostej budowy. Poziom drugi został stworzony z myślą o profesjonalistach, aby wciąż doskonalić swoje doświadczenie i umiejętności. Uwzględniona została nauka foliowania basenów o różnych formach, w tym schodów rzymskich oraz rynien przelewowych. Program szkolenia obejmuje także naukę instalacji nowych wykładzin basenowych Island Dreams. Czas trwania każdego z poziomów wynosi 2 dni. Szkolenia kończą się certyfikacją, potwierdzającą zdobytą wiedzę i umiejętności. Są to pierwsze profesjonalne szkolenia organizowane na trenie kraju, które cieszą się wciąż rosnącym zainteresowaniem na rynku.

Pierwsza edycja szkoleń startuje w marcu 2018 roku. Zachęcamy do zapisów. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

(+48) 52 340 25 40

(+48) 512 208 512

basenowe@linery.pl

Szczegóły oraz zgłoszenie:

Szkolenia.pdf

 

 

logo_POOL_SAUNA_ACADEMY300