Reklama

Zachwycający efekt

Firma EZARRI jest wiodącym światowym producentem wysokiej jakości mozaiki szklanej, mającym 30-letnie doświadczenie. Wszystkie produkty wytwarzane są w naszej fabryce w Hiszpanii.

EZARRI, przy współpracy z londyńskim studiem architektonicznym RHE, stworzyło specjalny projekt z mozaiki na obiekcie w Porto Montenegro. Efekt zachwycił zarówno architektów, jak i właścicieli obiektu. Specjalnie zaprojektowana czarno-biała dekoracja z dodatkiem w postaci 8-metrowej ramy z brązu doskonale wpisuje się w piękno tego miejsca. Kurort znajduje się nad zatoką Kotorską w Czarnogórze, wpisaną na listę dziedzictwa kulturalnego i przyrodniczego UNESCO. Tylko EZARRI mogło stworzyć mozaikę współgrającą z pięknem tego miejsca.

Basen w Porto Montenegro to najlepsze, co kurort może zaoferować swoim gościom. Ma on 80 metrów długości i łagodnie wnika w głąb zatoki Morza Adriatyckiego. Dookoła basenu znajdują się restauracje i bary serwujące najlepsze jedzenie i drinki.

Zespół architektów odpowiedzialnych za ten projekt to londyńskie biuro Studio RHE. Elegancki i przyjemny dla oka efekt został osiągnięty dzięki pełnemu wykorzystaniu technologii mozaiki EZARRI. Czyni go ona unikalnym miejscem, cechującym się atmosferą elegancji i luksusu, łączącym naturę z nowoczesnym podejściem do turystyki i wypoczynku. Miejscem nie tylko zachęcającym do relaksu, lecz także zaspokajającym zmysły najbardziej wymagających gości.

Więcej informacji u wyłącznego przedstawiciela w Polsce, firmy CTM,
tel.: 32 202 72 49, tel. kom.: 604 625 425, www.ctm.net.pl