ASTRALPOOL: Tworzymy doskonałe systemy basenowe

ASTRALPOOL

Jesteśmy światowym liderem branży basenowej. Realizujemy różnorodne projekty dla Klientów na całym świecie, zapewniając kompletną oraz profesjonalną obsługę i gwarantując najwyższą jakość. Decydując się na współpracę z firmą ASTRALPOOL, otrzymujesz kompleksowy i profesjonalny produkt – zapewniamy sprawną realizację, jakość wykonania komponentów wraz z pełną obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my to dostarczymy i zrealizujemy. Mówiąc w skrócie: z nami jesteś u samego źródła!

Wszystko w jednym miejscu

To wręcz nieprawdopodobne, że wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia systemu basenowego – w dowolnej formie i skali – możesz otrzymać z jednego źródła. W ten sposób ASTRALPOOL jest w stanie zapewnić sprawną realizację każdemu instalatorowi, a także zapewnić spokój oraz komfort gwarancyjny i pogwarancyjny każdemu inwestorowi. Bez względu na to, czy chodzi o prywatną posiadłość, hotel, SPA czy też obiekt sportowy. Jeszcze nigdy wybudowanie, nawet najbardziej nietypowego, basenu nie było tak proste i przejrzyste!

Gigantyczne zaplecze produkcyjne

Tak, kompleksowa obsługa nie byłaby możliwa bez odpowiednio rozbudowanego zaplecza, pełnego specjalistów z różnych dziedzin oraz wyspecjalizowanych hal produkcyjnych. ASTRALPOOL posiada 24 fabryki w 15 krajach. 40 oddziałów naszej firmy zatrudnia 3500 wykwalifikowanych pracowników. Nasz system produkcyjno-dostawczy składa się z ponad 300 poddostawców i kooperantów. Z tak potężnymi zasobami jesteśmy w stanie sprostać każdemu projektowi. Dlatego też hasło firmy brzmi: „tak jak chcesz”, co oznacza, że inwestor nie musi stawiać przed sobą żadnych ograniczeń, gdyż każdy instalator jest w stanie zrealizować z ASTRALPOOL każdy projekt. Dajemy Tobie wspaniałe możliwości i niezwykły komfort realizacji. astralp_001

Specjalnie dla naszych Klientów

Specjalnie stworzony dla naszych Klientów w 170 krajach dział obsługi ASTRALPOOL, obsługiwany przez wysoko wykwalifikowany personel, pomoże rozwiązać każdy specjalistyczny problem i nie pozostawi żadnego z naszych Klientów samemu sobie. Decydując się na współpracę z naszą firmą, otrzymujesz zatem nie tylko produkt wysokiej jakości, skrojony według Twoich potrzeb, ale również pełne wsparcie naszych specjalistów, dla których sukces Twojego przedsięwzięcia jest absolutnym priorytetem.

Pewność w interesach

ASTRALPOOL nie jest po prostu kolejnym wytwórcą systemów basenowych. To firma zapewniająca instalatorowi dostęp do najwyższej jakości materiałów, specjalistów oraz kompleksowej obsługi podczas każdej realizowanej wspólnie inwestycji. Naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu i satysfakcji na każdym etapie współpracy. ASTRALPOOL zapewnia również atrakcyjne warunki dla stałych klientów, m.in.:

  • bardzo atrakcyjne warunki kredytu kupieckiego;
  • preferencyjne warunki współpracy;
  • wsparcie prawne oraz finansowe;
  • wsparcie inwestycyjne.

To wszystko powoduje, że realizacja systemów basenowych z ASTRALPOOL to zawsze pewna inwestycja i niezwykła sprawność działania oraz kompleksowe wsparcie i ochrona.

Szybki dostęp do towarów

Sprawność działania naszej firmy to również szybki dostęp do wszystkich oferowanych przez ASTRALPOOL artykułów. Jako że oferujemy kompleksowe usługi, każdy z Klientów otrzymuje błyskawiczny dostęp do ponad 20 tysięcy artykułów w naszym szybkim magazynie. Z tak perfekcyjną organizacją pracy jesteś w stanie zapewnić terminowość najbardziej nawet skomplikowanych instalacji. Sprawna obsługa stanowi jeden z filarów działalności ASTRALPOOL.

astralp_002

Najlepsze ceny

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze warunki cenowe otrzymuje się u producenta. Jak to więc możliwe, że ASTRALPOOL oferuje tak konkurencyjne ceny? Odpowiedź jest prosta. ASTRALPOOL jest spółką-córką, stworzoną przez samych producentów! Zakup bezpośrednio z fabryk dokonywany jest przez oddziały hiszpańskiej firmy Fluidra, będącej właścicielem marki ASTRALPOOL. W ten oto sposób Klient otrzymuje towar najwyższej jakości, mając jednocześnie pewność najlepszej możliwej ceny na rynku. Taka inwestycja po prostu nie może się nie zwrócić!

Nasze fabryki

Szeroki przekrój fabryk ASTRALPOOL zapewnia dostęp do kompletnego i różnorodnego asortymentu. Produkujemy m.in.: urządzenia do magazynowania wody, pompy wodne, systemy filtrujące, elementy hydroterapii, preparaty chemiczne, elementy z plastiku, gumy, poliestru, włókna szklanego, a także części oraz konstrukcje stalowe odporne na wilgoć.

  • Filtry: jesteśmy jednym ze światowych liderów produkcji filtrów do wszelkich zastosowań (indywidualnych oraz przemysłowych). Wydajność produkcyjna naszej fabryki to 350 sztuk dziennie.
  • Pompy: produkujemy najróżniejsze rodzaje pomp, a naszą specjalnością są pompy na potrzeby instalacji basenowych. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w tej branży. Na dzień dzisiejszy zainstalowaliśmy ponad 300 tysięcy pomp w ponad 100 krajach, co już samo w sobie świadczy o skali naszego działania.
  • Wyposażenie basenów z materiału ABS: to 30 lat naszego doświadczenia w produkcji akcesoriów z materiałów wytrzymałych i bezpiecznych dla użytkowników.
  • Stal nierdzewna: wytwarzamy wszelkie elementy ze stali nierdzewnej, specjalnie opracowanej pod kątem bezpośredniego kontaktu z wodą.

Uznani na całym świecie

ASTRALPOOL to marka znana i uznana na całym świecie. Realizacje naszej firmy zdobią ekskluzywne posiadłości, SPA, hotele i obiekty sportowe. ASTRALPOOL zrealizowała m.in. projekt basenu na 12 Światowe Mistrzostwa w Pływaniu w Melbourne w Australii, 9 Światowe Mistrzostwa w Pływaniu w Manchester w Wielkiej Brytanii czy też na Mistrzostwa Świata w Pływaniu w Barcelonie w Hiszpanii. Nieważne, jaki masz pomysł czy też budżet; nieważne, jak skomplikowane jest przedsięwzięcie czy też jak nietypowa jest wizja inwestora – pewne jest to, że wybierając markę ASTRALPOOL, wybierasz światową jakość i pewność, że projekt spełni wszystkie oczekiwania. Po prostu – skontaktuj się z nami!

Doradca Techniczny / Specjalista ds. Kontaktów z Projektantami
Tomasz Czekała
tel.: 71 360 49 31; faks: 71 360 49 40
Fluidra Polska
Al. Armii Krajowej 61, 50-541 Wrocław
tczekala@astralpool.pl
www.astralpool.pl

astral

 

 

 

 

TEKST I FOTO | Tomasz Czekała