Reklama

I Konferencji Naukowo-Technicznej DEZWOD 2017

baner_DEZWOD2017

Uprzejmie zapraszamy do wzięcia udziału w I Konferencji Naukowo-Technicznej DEZWOD2017: Dezynfekcja wody – zagrożenia, wyzwania, nowe technologie. Konferencja organizowana jest przez Katedrę Kształtowania i Ochrony Środowiska Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH w Krakowie we współpracy z Wodociągami Krakowskimi i Basenem AGH. Konferencja DEZWOD2017 odbędzie się w Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie w dniach 21-22 września 2017 roku. Najważniejsze tematy poruszane podczas konferencji to:

  • nowe, skuteczne metody dezynfekcji wody;
  • tworzenie, toksyczność i minimalizacja ubocznych produktów dezynfekcji wody;
  • stabilność biologiczna wody;
  • usuwanie i przemiany materii organicznej w jednostkowych procesach uzdatniania wody;
  • zaawansowane metody analityczne oznaczania wskaźników istotnych z punktu widzenia dezynfekcji wody.

Do uczestnictwa w Konferencji zachęcamy przedstawicieli: jednostek naukowo-badawczych, instytucji nadzorujących jakość wody, firm zajmujących się projektowaniem i wykonawstwem systemów uzdatniania wody, laboratoriów analitycznych, a także osoby zarządzające oraz personel techniczny obiektów wodociągowych i pływalni.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdziecie Państwo na stronie: www.dezwod.agh.edu.pl. W załączeniu przesyłamy drugi Komunikat Konferencji, w którym przedstawiamy wstępny program Konferencji. Zachęcamy do udziału. Termin rejestracji upływa 30 czerwca 2017 r.

Z poważaniem

W imieniu Organizatorów

Dr hab. inż. Agnieszka Włodyka-Bergier

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Konferencji

Do pobrania: PROGRAM