Reklama

Innowacyjne systemy Dinotec

Dinotec GmbH przenosi wyłączną odpowiedzialność w zakresie sprzedaży i usług serwisowych dinotec Polska na swoją spółkę siostrzaną Chemoform Polska

dino-02601

dino-02602Od lata 2014 r. spółka dinotec GmbH jest z pozytywnym skutkiem częścią spółki akcyjnej Chemoform AG. Specjaliści zajmujący się tematami wody z niemieckiego regionu Hesja rozwijają się coraz bardziej, stając się tym samym sercem grupy kapitałowej. Od tego czasu rozwija się także współpraca w zakresie sprzedaży z firmą Chemoform Polska. – Zależy nam bardzo na tym i wspólnie dążymy do tego, aby wzajemnie koncentrować się na naszych mocnych stronach i w oparciu o nie stworzyć odpowiednie struktury. Naszym celem jest szybkie i kompetentne doradztwo dla naszych klientów bezpośrednio w Polsce i na ile to możliwe, także bezpośrednie dostawy towaru z magazynu na miejscu – mówi Andreas Schmidt, prezes i współwłaściciel firmy dinotec GmbH.

Obok sprzedaży i doradztwa istotną rolę odgrywa także serwis. – Będziemy rozbudowywać dla firmy dinotec Polska istniejącą sieć serwisową na terenie całej Polski. W tym celu współpracujemy z doświadczonymi partnerami dinotec, którzy są w stanie zapewnić profesjonalną obsługę, przeglądy serwisowe i naprawę – mówi Łukasz Ulman, członek zarządu firmy Chemoform Polska. – Aktualnie pracujemy także nad włączeniem firmy dinotec Polska w nasz system komunikacji i dokumentację. Pierwszym i ważnym efektem tych działań jest wspólny katalog w języku polskim dla naszych wyspecjalizowanych partnerów handlowych. Jest on dostępny od ręki. Nasi klienci mogą zamówić prawie wszystkie komponenty do swoich projektów w jednym miejscu u nas – dodaje Ulman.

Innowacyjne systemy

Firma dinotec GmbH należy do wiodących międzynarodowych specjalistów technologii wodnej i basenowej. Głównym kierunkiem działań, jakie firma postawiła sobie za cel, jest stworzenie przez dinotec oferty rozwiązań systemowych pozwalających na zredukowanie kosztów operacyjnych, objęcie roli pioniera w rozwijaniu technologii ekonomicznych, przyjaznych dla środowiska i szczególnie bezpiecznych dla zdrowia. Wachlarz oferowanych przez firmę produktów gwarantuje kompletny proces uzdatniania wody i oczyszczania zbiorników wodnych po pielęgnację basenów. Dzięki swoim innowacyjnym systemom zarządzania i sterowania firma ma wiodącą pozycję na rynku. Wraz ze stworzeniem pierwszego systemu Niedrig-Energie-Pool System firma dinotec GmbH wyznaczyła nową drogę w całej swojej branży.

Kolejną perełką firmy dinotec GmbH jest opracowanie technologii z zastosowaniem elektrolizy. Systemy firmy dinotec od lat należą do wiodących na rynku. Wraz z opatentowaną technologią Marathontechnik mają wyraźną szansę na wyprzedzenie konkurencji. Pięcioletnia gwarancja na te systemy wyraźnie pokazuje, że firma stawia na jakość. W Polsce istnieje już wiele instalacji wykorzystujących technologię elektrolityczną firmy dinotec.

Drugim filarem działalności firmy jest dezynfekcja wody pitnej. Bogata oferta urządzeń instalacyjnych (technologia elektrolizy, technologie z wykorzystaniem dwutlenku chloru, ozonu, promieni UV oraz chloru gazowego) oraz kompetencje w zakresie wiedzy proceduralnej są tu podstawą dla projektów międzynarodowych i dla klientów firmy – specjalistów z Hesji.

Zalety technologii elektrolitycznej dinotec:

  • 5 lat gwarancji,
  • niewielkie koszty operacyjne,
  • zgodność z wymogami aktualnej Dyrektywy UE ws. biocydów,
  • przyjazna dla środowiska, bezpieczna, wydajna.

 

Chemoform Polska Sp. z o.o.
ul. Gacka 1, 41-218 Sosnowiec
tel.: 32 297 71 38
faks: 32 291 97 07
www.chemoform.pl

 

TEKST | Chemoform Polska
FOTO | Archiwum Firmy Dinotec