Reklama

„LET’S MAKE A DEAL”, CZYLI STREFA B2B BRANŻY FITNESS I WELLNESS NA FIWE 2017

Już 9 i 10 września w Warszawie na terenie EXPO XXI obędzie się kolejna edycja największego spotkania sektora fitness & wellnes w Polsce. Dla przyszłych i aktywnych przedsiębiorców FIWE 2017 jest najważniejszą imprezą branżową w kraju oraz we wschodniej części Europy. Nawiązywanie kontaktów z partnerami biznesowymi ułatwią dedykowana hala w całości poświęcona spotkaniom B2B, specjalne godziny otwarcia tylko dla przedsiębiorców oraz panele dyskusyjne i konferencje eksperckie.

Dlaczego warto uczestniczyć w Strefie Biznesu FIWE 2017?

Targi branżowe są doskonałym narzędziem do promocji własnej marki oraz zawierania kontaktów biznesowych, dlatego co roku strefę B2B na targach odwiedzają deweloperzy, inwestorzy, przedstawiciele jednostek samorządowych, uczelni wyższych i branży medycznej, klinik rehabilitacyjnych, managerowie siłowni, klubów i sklepów sportowych. W jednym miejscu i w jednym czasie nadarza się wyjątkowa okazja do poznania nowych klientów, pozyskania intratnych kontaktów, bliskiego poznania klientów firm konkurencyjnych, a także rozeznania w nowościach rynku i udziału w panelach dyskusyjnych i warsztatach.

DSC_0130

Organizatorzy targów zdając sobie sprawę z ogromnego potencjału FIWE 2017 sprzyjają tej atmosferze przedsiębiorczości przeznaczając w całości na ten cel jedną z hal przestrzeni wystawienniczej EXPO XXI oraz planując dedykowane godziny otwarcia targów tylko dla klientów biznesowych.

Strefa Biznesowa to nie tylko integracja branży, obszar na pozyskiwanie potencjalnych kontrahentów, spotkania networkingowe, ale także możliwość udziału w panelach dyskusyjnych, warsztatach eksperckich i szkoleniach odbywających się w ramach konferencji FIWE EXPERTS. Tegoroczna edycja zgromadzi rekordową liczbę uznanych ekspertów branży. Tematyka prelekcji dotyczy m.in. zarządzania działalnością związaną z branżą fitness, jej finansowania, działań PR-owych i marketingowych oraz kwestii prawnych. Szczegółową listę prelegentów oraz tematów warsztatów można zobaczyć na stronie wydarzenia www.fiwe.pl/fiwe-experts.

DSC_0253 (3)

W tym roku spotkania B2B odbędą się 9 września w godzinach 09:00-12:00 na hali nr 3.

Udogodnieniem jest również dedykowany wstęp na EXPO XXI. Klienci biznesowi będą mogli dostać się na targi wejściem w hali numer 4, dostępnym dla odwiedzających B2B.

Na konferencję upoważnia bilet wstępu na targi (BILET BIZNES) w cenie 45 zł – jednodniowy, 55 zł – dwudniowy. Kup bilet -> www.fiwe.pl/bilety. Liczba miejsc jest ograniczona.

2017-05-29-REKLAMA-BIZNES-210x297-FIWE