Odporne na temperaturę – CHODNIKI ANTYPOŚLIZGOWE EHA THERMOLAST® K

Chodniki antypoślizgowe EHA THERMOLAST® K wykonane są z materiałów odpornych na wysokie temperatury. Są elastyczne, trwałe, higieniczne, odporne na wysokie, jak również i na niskie temperatury. Chodniki cechuje duża odporność na zniszczenia oraz na większość środków czyszczących. Są ergonomiczne i bardzo estetyczne. Produkt jest całkowicie odporny na promieniowanie UV. Dbałość o ekologię i środowisko naturalne jest dla nas bardzo istotna dlatego też materiały, z których się składają mogą być w całości poddane procesowi recyklingu.

Profil THERMOLAST® K chodników oraz ich konstrukcja pomimo dużej elastyczności zapewniają doskonałą przyczepność i dobrą stabilność. Chodniki EHA THERMOLAST® K idealnie pasują tam gdzie chodzi się boso: w pomieszczeniach basenowych, w saunach, pod prysznicami itp. Są łatwe w utrzymaniu higieny – można je czyścić ogólnodostępnymi środkami czyszczącymi.

Przy pomocy chodników EHA można stworzyć kolorowy wystój wnętrza. Do wyboru jest kilka kolorów: niebieski, kremowy, szary.

Chodniki posiadają atest PZH.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem 22 618 15 03 i na stronach internetowych: www.baspol.com.pl oraz

www.wszystkodobasenow.pl