XII konferencja "Baseny Polskie"

Zapraszamy do Uniejowa

PRB Consulting zaprasza do udziału w dwunastej edycji konferencji „Baseny Polskie” organizowanej we współpracy z Urzędem Miasta Uniejów oraz kompleksem termalno-basenowym w Uniejowie. Magazyn „Pływalnie i baseny” objął patronat medialny.

Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z aktualną sytuacją w obszarze projektowania, budowania, modernizowania i zarządzania krytymi pływalniami. Potrzeba wymiany doświadczeń w zakresie zastosowań nowych technologii, produktów oraz usług niezbędnych do skutecznego zarządzania obiektami basenowymi wynika z intensywnego rozwoju tego sektora obiektów sportowych w ostatnich latach.

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich położonym w otoczeniu malowniczego parku w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu termalno-basenowego. Uczestnicy będą mogli skorzystać z usług kompleksu termalno-basenowego i zapoznać się z obiektem od strony technicznej. Wieczorne spotkanie towarzyskie w Zagrodzie Młynarskiej połączone z degustacją miodów pitnych oraz tradycyjną biesiadą w Stodole będzie okazją do odpoczynku po intensywnym dniu obrad oraz integracji uczestników.

Termin:
18-19 października 2012

Miejsce:
Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie

POBIERZ PROGRAM KONFERENCJI