XIX SEMINARIUM – S-8 PŁYWALNIE KRYTE – KIERUNKI ROZWOJU

Pragnę zaprosić Państwa do wzięcia udziału w XIX Seminarium Basenowym w terminie 17-19 maja 2016r. w Sobieszewie k/Gdańska.

Tematyka tegorocznego seminarium to głównie kwestie dotyczące jakości wody na pływalniach w myśl Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 9 listopada 2015r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz. U. 2015. poz. 2016).

Nie zabraknie omówienia problematycznych spraw z zakresu technologii uzdatniania wody, prawa cywilnego, ratownictwa, praktyczne przykłady z zarządzania i prowadzenia takich obiektów.

Naszymi gośćmi będą jak zwykle profesjonaliści – praktycy, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą oraz latami doświadczeń. Od 1998 roku, nasze seminarium przerodziło się w forum, na którym poprzez rzeczową dyskusję można uzyskać sugestie rozwiązań nurtujących problemów, skorzystać z doświadczeń zawodowych innych profesjonalistów, czy też zapoznać się z nowymi technologiami i urządzeniami.

Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji seminarium, jak co roku w maju (17-19.05.2016r.), jak co roku nad morzem (Hotel ORLE, Sobieszewo), jak co roku w przyjaznej atmosferze.

Elżbieta Kiejno – opiekun seminarium

Szczegóły – TUTAJ