Reklama

XX Seminarium Basenowe

S-8 PŁYWALNIE KRYTE – KIERUNKI ROZWOJU, METODY EFEKTYWNEGO ZARZĄDZANIA 
Z PRZYKŁADAMI DOBRYCH PRAKTYK

Sobieszewo 17-19 maja 2017r.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do uczestnictwa w jubileuszowym XX Seminarium Basenowym
w terminie 17-19 maja 2016r. w Sobieszewie k/Gdańska.

Seminarium poświęcone jest istotnym zagadnieniom dotyczącym funkcjonowania obiektów sportowych ze szczególnym uwzględnieniem pływalni. Tegoroczna edycja będzie kontynuacją kwestii dotyczących jakości wody basenowej w tym przykładów już po modernizacji. Poruszymy problematyczne sprawy z zakresu technologii uzdatniania wody, prawa cywilnego i ratownictwa. Zajmiemy się praktycznymi przykładami z zarządzania i prowadzenia obiektów tego typu. Tradycyjnie poddamy pod dyskusję wrażliwe tematy.

Naszymi gośćmi będą profesjonaliści, którzy podzielą się z Państwem swoją praktyczną wiedzą zbudowaną przez lata doświadczeń. Od 1998 roku, nasze seminarium przerodziło się w forum z rzeczową dyskusją będącą źródłem rozwiązań nurtujących problemów, okazją do skorzystania z doświadczeń zawodowych innych ekspertów, czy też możliwością zapoznania się z nowymi technologiami i urządzeniami.

Dlatego też serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji seminarium, jak co roku w maju, jak co roku nad morzem, jak co roku w przyjaznej atmosferze.

 

Elżbieta Kiejno – opiekun seminarium

Zaproszenie

Karta zgłoszenia

 

PROGRAM XX SEMINARIUM (Sobieszewo, 17-19.05.2017)

program-seminarium